Igrzyska Olimpijskie: Japonia – Kanada (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach Igrzysk Olimpijskich siatkarze z Japonii zagrają z reprezentacją Kanady. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:40. Zapraszamy na analizę!

Typ dnia - 6 września (niedziela)
Igrzyska Olimpijskie: Japonia – Kanada. Typy Bukmacherskie

Igrzyska Olimpijskie: Japonia – Kanada. Typy Bukmacherskie

Reprezentacja Kanady jest silna, a w ostatnim czasie poczynili postęp, o czym może świadczyć fakt, że w rankingu FIBA zajmują dziesiąte miejsce. Potwierdzili to w pierwszym meczu na igrzyskach.

Sprawili ogromne kłopoty reprezentacji Włoch. Po dwóch pierwszych setach byli w komfortowej sytuacji i wygrywali już 2:0. Ostatecznie nie dali rady wygrać, jednak udowodnili, że są w stanie wyjść z grupy.

Japończycy zajmują jedenaste miejsce w rankingu FIVB. W pierwszym meczu zagrali z bardzo słabą Wenezuelą. Wygrali ten pojedynek 3:0, ale taki wynik nie jest żadną niespodzianką.

Japonia przystępuje do tego turnieju w roli gospodarza, ale spotkania odbywają się bez kibiców, więc nie mają bardzo dużego handicapu, który w normalnych okolicznościach leżałby po ich stronie.

Ostatnie zwycięstwo Japończyków daje nam niewiele informacji, ponieważ Wenezuela to zdecydowanie jeden z najsłabszych zespołów na tym turnieju. Kanada pokazała się z kolei ze świetnej strony w meczu z Włochami i jeśli zagrają na podobnym poziomie, to powinni wygrać z Japonią.

MeczTypKursBukmacher
Japonia – Kanada21,77Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Igrzyska Olimpijskie: Japonia – Kanada (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie