Igrzyska Olimpijskie: Polska – Iran (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach Igrzysk Olimpijskich siatkarze z Polski zagrają z reprezentacją Iranu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:40. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1. Zapraszamy na analizę!

Typ dnia - 6 września (niedziela)
Igrzyska Olimpijskie: Polska – Iran

Igrzyska Olimpijskie: Polska – Iran

Nasza reprezentacja jest jednym z głównych faworytów do końcowego triumfu. Widać u naszej ekipy maksymalną koncentrację. W Takasaki przechodzili aklimatyzację i dopiero po kilku dniach przenieśli się do wioski olimpijskiej.

Jednocześnie nasza kadra zakomunikowała, że chwilowo zawiesza aktywność medialną. Wydaje się to dobrym posunięciem, ponieważ reprezentacja Iranu od lat należy do niewygodnych przeciwników.

Za siatkarzami Vitala Heynena jest jednak bardzo dobry czas. Polska zagrała niedawno bardzo dobrze Lidze Narodów, jednak na tym turnieju szkoleniowiec naszej kadry jeszcze trochę eksperymentował.

Na igrzyskach nie ma o tym mowy. Na pewno mocne wejście w turniej rozpędzi naszą reprezentację, zatem spodziewam się bardzo dużej koncentracji. Iran to reprezentacja, która ma najmniejszą liczbę występów w olimpijskim turnieju.

Jest to bardzo niewygodny przeciwnik, jednak nasza reprezentacja, to ścisła światowa czołówka. Widać u naszych siatkarzy bardzo dużą mobilizację i sądzę, że zaczniemy ten turniej od pewnego zwycięstwa.

MeczTypKursBukmacher
Polska – Iran-3,51,51PZBuk

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Igrzyska Olimpijskie: Polska – Iran (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie