Igrzyska Olimpijskie: Włochy – Kanada (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach Igrzysk Olimpijskich siatkarze z Włoch zagrają z reprezentacją Kanady. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 02:00. Zapraszamy na analizę!

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Igrzyska Olimpijskie: Włochy – Kanada. Typy Bukmacherskie

Igrzyska Olimpijskie: Włochy – Kanada. Typy Bukmacherskie

Włosi to niewątpliwie nacja zaliczana do siatkarskich potęg. Odnosili oni wiele sukcesów, ale co ciekawe nigdy nie dobyli złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich. W roku także będzie o to trudno.

Nie są wymieniani w gronie ścisłych faworytów do złota, chociaż na medal na pewno liczą. Na imprezie tej rangi mają dobyte trzy srebrne medale. Jeden z nich wywalczyli na ostatnich igrzyskach w Rio de Janeiro.

Dla Kanady będzie do czwarty występ w olimpijskim turnieju. Nie mają oni w swojej gablocie olimpijskiego medalu, chociaż 1984 roku uplasowali się tuż za podium. W rankingu FIVB zajmują dziesiąte miejsce.

W ostatnim czasie poczynili postęp, o czym może świadczyć fakt, że ze wspomnianym rankingu Włosi lokują się tylko jedną pozycję wyżej. Mimo wszystko jest to wciąż reprezentacja, która blado wypada w starciu z silnymi reprezentacjami.

Nie schodzą oni poniżej pewnego poziomu, ale z imprez wracają bez medalu. Siatkarze tacy jak Osmany Juantorena są dla nich często nie do zatrzymania i w pierwszym meczu na tych igrzyskach typuję dosyć pewne zwycięstwo Włochów.

MeczTypKursBukmacher
Włochy – Kanada1(-10,5)1,53Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Igrzyska Olimpijskie: Włochy – Kanada (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie