IMP w Krośnie ( typy)

Dzisiaj 15 sierpnia w Krośnie odbędzie się druga eliminacja IMP na żużlu. Były obawy że zawody mogą się nie odbyć gdyż w Krośnie bardzo często pada jednak obsługa staneła na wysokości zadania. Poniżej kilka typów.

żużel typy dnia

Zmarzlik Top3 @1,35

O tym zawodniku powiedziane było już wszystko. W Cardiff zajął 2 miejsce w GP. Dzisiaj jest głównym faworytem do zwycięstwa, typuję jednak go w Top 3 ponieważ finał może rządzić się swoimi prawami jeśli przypomnimy sobie ubiegłoroczny finał w lesznie gdzie Bartek po starcie był czwarty jednak wykorzystał błedy rywali i zdobył swój pierwszy złoty medal. Teraz po zawodach w Grudziądzu jest liderem. I jest na dobrej drodze do obronienia tytułu. Typ idealny do podbicia ako. Defekt i taśma może sprawić że typ będzie nietrafiony. Gdyby zawody kończyły sie po rundzie zasadniczej stawiałbym na zwycięstwo Bartosza.

Kołodziej Top 6 @1,42

Kołodziej w Grudziądzu zajął dopiero piatą lokatę. Jednak może być wkurzony na swój występ ponieważ w biegu barażowym Kasprzak ruszył się na starcie i po drugim warningu został wyrzucony z barazu gdzie Kołodziej wygrał start i pewnie by pomknął po finał. W powtórce przegrał start chociaż walczył ostatecznie przyjechał trzeci i odpadł. Jeśli Janusz myśli o medalu bo złoto chyba już jest zarezerwowane dla Zmarzlika to dzisiaj musi odegrać kluczową rolę w Krośnie. Bardzo lubi ten tor jest długi i szeroki, gdzie jest wiele scieżek do wyprzedzania. Wiele razy trenował na nim będąc zawodnikiem Uni Tarnów. Startował kilka razy w ćwierćfinałach IMP na tym obiekcie i zawsze był w czubie. Wiadomo dzisiejsza stawka jest najlepsza w Polsce jednak w Top 6 to Janusz powinien być na spokojnie.

Typy:

Zmarzlik Top 3 @1,35

Kołodziej Top 6 @1,42

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

IMP w Krośnie ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie