IO w Pekinie: Biatlon Sztafeta Mieszana( typy)

Dla fana sportów zimowych to nie lada gratka. Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie którymi będziemy się pasjonować blisko 2 tygodnie. Pierwszym typem będzie pojedynek sztafet mieszanych w Biatlonie Szwecja kontra Białoruś, zdecydowanie wyżej widze Szwedów. Kurs 1,40 w Betclic.

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2022


Szwedzi są jednymi z głównych faworytów do wygrania obok Francji i Norwegi. Pobiegną w najmocniejszym składzie: Ponsilouma, Samuelsson i siostry Oeberg. Skład wygląda super. Szwedzi zrobili sobie przerwe nie biegali w Anterselvie aby dobrze przygotować się do Igrzysk.


W tym roku w Oberhofie odbył się taki bieg gdzie Szwedzi zajęli dopiero czwarte miejsce biegnąc w tym samym składzie, ostatecznie przegrywając z ekipą Białorusi, stało się tak dlatego że Samuelson zawalił strzelanie , 2 karny runde to rzadko spotykana rzecz u tak dobrej ekipy, ogromne straty z początku udało się odrobić, mimo że Hanna Oeberg też miała karną runde a więc 3 karne rundy plus doładowania to strata blisko dwóch minut. 


Białorusini to oczywiście nie jest drużyna z kapelusza. Drugie miejsce nie wzieło się z przypadku. Po zakończeniu kariery przez Darie Domraczeva ich kadra naprawde wygląda fajnie, szczególnie i kobiet gdzie wystapią Sola i Alimbekava które już doświadczyły podium w tym roku u panów Smolski który poczatek sezonu miał super teraz zdarzają się wpadki i nie najlepszy bieg. Stawkę uzupełni najmniej doświadczony Labastau.


Najważniejszy bieg mixtów w tym roku, nie sądze aby Szwedzi zaliczyli taki występ jak w Niemczech, jeśli nie zaliczą karnej rundy to powalczą o podium napewno. Największą przewagę zrobi Elvira Oeberg która pobiegnie na drugiej zmianie, powinna zmiażdżyć swoje rywali w biegu. Kurs nie najwyższy ale myślę że dość pewny.

Typy:

Szwecja Top 3 @1,35 STS

Szwecja – Białoruś 1 @1,40 Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

IO w Pekinie: Biatlon Sztafeta Mieszana( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie