Irlandia Północna – Włochy – Typy bukmacherskie 15 listopada (poniedziałek)

Reprezentacje Włoch i Szwajcarii biją się o pierwsze miejsce w grupie „C” eliminacji Mistrzostw Świata 2022. Obie drużyny mają po piętnaście punktów na koncie. Jak więc widać, w dzisiejszej rywalizacji z Irlandią Północną Włochom motywacji nie zabraknie.

Kosowo - Szwecja typy bukmacherskie. Pewniak na 28 marca (niedziela)
Typy Dnia – 15 listopada (poniedziałek)

Irlandia Północna vs Włochy. Typ i Analiza

W Belfaście oczywiście spodziewam się ich zwycięstwa. Warto przypomnieć, że w Parmie wygrali z tą reprezentacją 2-0. Wynik spotkania otwarł Berardi, a drugiego gola strzelił Immobile.

Włosi zajmują pierwsze miejsce w grupie, ale na plecach czują oddech Szwajcarów którzy także mają piętnaście punktów na koncie. Warto więc dziś stawiać na zwycięstwo reprezentacji Italii.

W ostatnim meczu z tą reprezentacją podzielili się punktami 1-1. Wcześniej w meczu o trzecie miejsce Ligi Narodów wygrali z Belgią 2-1. Doświadczenie, mocna kadra, historia bezpośrednich spotkań, to wszystko przemawia na korzyść włoskiej drużyny.

Irlandia Północna słabo prezentuje się w tych eliminacjach. Ostatnio wymęczyła zwycięstwo z Litwą 1-0. Natomiast wcześniej została pokonana przez Bułgarię 1-2 i Szwajcarię 0-2.

Po siedmiu meczach z dorobkiem ośmiu punktów plasuje się na trzecim miejscu w grupie. Po zwycięstwie w Parmie, w Belfaście Włosi ponownie powinni udowodnić swoją wartość. Sklasyfikowani są na czwartym miejscu w rankingu FIFA. Irlandia Północna zajmuje miejsce nr. 58. Nic więc dziwnego, że murowanym faworytem jest reprezentacja Italii.

Typ: 2 (kurs 1.24 na LVBET)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Irlandia Północna – Włochy – Typy bukmacherskie 15 listopada (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie