Jak oglądać transmisje w STS TV?

STS to bukmacher, który na pewno dba o swoich klientów. Nie tylko na polu samego w sobie obstawiania. Nie ma się zresztą czemu dziwić – dziś typujący oczekują od buka dużej wszechstronności, ale też bycia “jednym miejscem do wszystkiego”. Właśnie dlatego lider na polskim rynku zakładów wzajemnych pozwala oglądać mecze na żywo, ale też tak zwane match trackery. Czym różnią się te dwie formy śledzenia spotkań sportowych?

sts tv
Jak oglądać transmisje w STS TV?

Darmowe mecze w STS TV

W STS rejestracja daje nam możliwość sięgnięcia po darmowe transmisje meczów. Oczywiście chodzi tutaj o spotkania rozgrywane w ramach dyscyplin oraz rozgrywek, na które bukmacher posiada licencję. STS jest absolutnym liderem na tym polu, dając nam dostęp nie tylko do najpopularniejszych lig piłkarskich (w ofercie między innymi cała La Liga za darmo), ale też do rozgrywek hokejowych, siatkarskich, tenisowych i wielu innych.

Darmowe mecze w STS są dostępne wyłącznie dla zarejestrowanych klientów (zakładając konto pamiętajmy o tym, by wykorzystać w STS kod promocyjny). Aby odblokować do nich dostęp, trzeba postawić jakikolwiek zakład. Dostęp przyznawany jest na 24 godziny. Po tym czasie konieczne jest zawarcie kolejnego zakładu. Co ważne, niekoniecznie na to, co chce się oglądać.

Transmisje są oferowane z naprawdę znikomym opóźnieniem, choć bez komentarza telewizyjnego. Bardzo istotne jest to pierwsze, bo pozwala nam obstawiać responsywnie i na żywo.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalnaSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Match tracker – czy to dobra alternatywa dla transmisji online?

Tam, gdzie nie jest oferowana transmisja online, STS lub inni najlepsi bukmacherzy proponują zwykle tak zwany match tracker. To określenie symulacji komputerowej mającej oddać to, co dzieje się na boisku (na czytelnym polu gry). W przypadku tego bukmachera jest on zrealizowany na naprawdę wysokim poziomie. Przede wszystkim jednak jest bardzo responsywny i rzeczywiście sprawdza się w roli pomocy w obstawianiu.

W STS rejestracja nie jest wymagana do tego, by otrzymać dostęp do match trackera. Ten jest dostępny również dla osób niezalogowanych.

O czym pamiętać podchodząc do śledzenia meczów w STS?

Jeśli postanowimy oglądać mecze na żywo w STS (lub matchtrackery), musimy pamiętać o kilku rzeczach. Poniżej wypisujemy te najważniejsze.

  • obstawmy odpowiednio wcześnie – bez postawienia zakładu, dostęp do transmisji nie będzie dostępny,
  • sprawdźmy, czy dane spotkanie posiada transmisję czy match tracker (albo żadne z nich) – transmisję odzwierciedla ikonka TV obok nazwy spotkania sportowego, a match tracker – ikonka boiska, tuż obok tej pierwszej,
  • mecze są tutaj transmitowane z niewielkim opóźnieniem, a ważne akcje często zobaczymy wcześniej niż w telewizji. Dlatego też typujący często preferują transmisje bukmacherów, wybierając je zamiast tych telewizyjnych,
  • STS oferuje specjalny kalendarz, w obrębie którego jesteśmy w  stanie znaleźć harmonogram nadchodzących transmisji (a przy okazji spotkań, które będziemy mogli obstawiać na żywo),
  • warto wykorzystać transmisje do własnej analizy bukmacherskiej – również tej biorącej pod uwagę przyszłe spotkania (a nie tylko to oglądane).

5 / 5. Ocen: 5

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Jak oglądać transmisje w STS TV? Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie