Japonia – Chorwacja: typy, kursy, zakłady (05.12.22)

W dniu 05.12.22 odbędzie się w 1/8 finału MŚ 2022 spotkanie Japonia – Chorwacja. Jakie typy, kursy i zakłady na ten mecz? Wszystko to można sprawdzić już teraz w naszym portalu!

Japonia - Chorwacja: typy, kursy, zakłady (05.12.22)
Japonia – Chorwacja: typy, kursy, zakłady (05.12.22)

Japonia – Chorwacja: typy bukmacherskie

W reprezentacji Chorwacji przed mundialem prawdopodobnie najczęściej w kontekście meczu w 1/8 finału dyskutowano o tym, czy lepiej trafić na Hiszpanię, czy Niemcy. Tymczasem ten ostatni zespół już pożegnał się z mistrzostwami, a piekielnie trudną grupę wygrali niespodziewanie Japończycy. To właśnie z nimi przyjdzie zmierzyć się Chorwatom, którzy po dość słabym początku turnieju mogą ostatecznie wylądować nawet w gronie najlepszych ośmiu drużyn.

Na pewno trzeba mieć na uwadze to, że Japonia pokonała w grupie zarówno Hiszpanię, jak i Niemcy. I nie chodzi tylko o tabelę, ale również bezpośrednie starcia. Bez względu na okoliczności ostatniej serii gier, trzeba uzmysłowić sobie to, że Azjaci potrafią grać z mocnymi zespołami i wiedzą, jak się mentalnie nastawić do pojedynków z nimi. Gorzej radzą sobie z kolei z takimi jedenastkami jak drużyna Kostaryki, z którą Japonia przecież przegrała.

betfan kod rejestracyjny 2023
Nowy bonus w Betfan – kod rejestracyjny: BETONLINE

Czego możemy spodziewać się po pierwszym poniedziałkowym meczu? Popularne na mecz Japonia – Chorwacja typy wyraźnie wskazują na to, że nie wierzy się w siłę zespołu z Kraju Kwitnącej Wiśni. Cały czas traktuje się jej awans jako swego rodzaju przypadek. Jak dokładnie się typuje? Można to sprawdzić już teraz:

Wygrana Japonii15,6%
Remis12,6%
Wygrana Chorwacji71,8%

Jeżeli ktoś wierzy głównie w liczby, mówią one tutaj wszystko. Zdecydowana większość graczy stawia na to, iż zwycięży zespół z Bałkanów.

Japonia – Chorwacja: kursy bukmacherskie

Osoby, które wiedzą już to, jakie chcą zagrać typy na spotkanie Japończyków z Chorwatami, powinny bez wątpienia przyjrzeć się także kursom, jakie zostały wystawione na ten pojedynek. Tutaj też żadnego zaskoczenia raczej nie będzie. Trzeba jednak podkreślić, że wartości kursowe przy Chorwacji rosną od pewnego czasu, a przy ofercie na Japonię wygląda to odwrotnie.

Na dole można znaleźć rozpiskę kursów wraz z informacją o tym, gdzie są one najwyższe (w momencie powstawania tego materiału).

Kurs na wygraną JaponiiKurs 4.00 w GoBet
Kurs na remisKurs 3.40 w STS
Kurs na wygraną ChorwacjiKurs 2.10 w Betfan

Przy meczach w fazie pucharowej bardzo ważne jest zwracanie uwagi także na to, jakie są kursy w przypadku zakładów na awans. Tutaj zarobić można mniej, ale za to ubezpieczamy się na wypadek dogrywki czy serii rzutów karnych.

Awans JaponiiKurs 2.60 w Fuksiarz
Awans ChorwacjiKurs 1.51 w Betclic

Na co postawić, jaką stawkę wybrać, który bukmacher będzie najlepszy? Każdy ostateczną decyzję musi podjąć samodzielnie.

Japonia – Chorwacja: zakłady bukmacherskie

Jak widać, dostępne na mecz Japonia – Chorwacja zakłady bukmacherskie to jeden z popularniejszych tematów w dniu dzisiejszym wśród typerów. Jeżeli pojedynczy kurs, który wybraliśmy jest dla nas za niski, możemy sprawdzić także inne propozycje na poniedziałek czy też wtorek:

Bez względu na to, jakie będą ostateczne rozstrzygnięcia, wiadomo już, że 6 grudnia późnym wieczorem poznamy kompletny zestaw meczów, które rozegrane zostaną w ramach ćwierćfinałów mundialu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 85

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Japonia – Chorwacja: typy, kursy, zakłady (05.12.22) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie