Jastrzębie kontra Resovia: Mecz o liderowanie w tabeli – Typy bukmacherskie.

Plus Liga nie zwalnia tempa. Przed nami już 8 kolejka a w niej kolejny z hitów chyba największy do tej pory, ponieważ zmierzą się druzyny które jeszcze nie przegrały Jastrzębski Wegiel podejmować będzie Asseco Resovie Rzeszów. W tym pojedynku typuję over 3,5 seta @1,45 Pzbuk.

typy dnia siatkówka
5 listopada Jastrzębie – Resovia ( Typy)

Obie drużyny nie mają zbyt wiele czasu na regenerację. W środę obie ekipy rozegrały spotkania. Obie drużyny wygrały po 3-0 jak to mają w zwyczaju w tym roku, jednak to Asseco musiała się mierzyć z bardziej utytuowanym przeciwnikiem Zaksą. Jastrzębski zaś pokonał w Gdańsku Trefla.

Obie drużyny na papierze i w rzeczywistości wyglądają chyba najmocniej w tej chwili. Obie ekipy pokonały Zaksę 3-0. Jastrzębianie mądrze rotują składem co przynosi sukces. Asseco natomiast gra cały czas tą samą szóstką i są bardzo mocni w tym roku.

Największą siłą jest DeFalco widać jak tak klasowego zawodnika brakowało w Rzeszowie przez lata, kryję czapką Sama Deroo którego zastępuję. Cebulj jest bardzo dobry ale nie ma tego ognia co DeFalco. Zdecydowanie lepiej gra Kozamernik niż w zeszłym sezonie. Do tego świetny Kochanowski. Coraz lepszy Drzyzga i oczywiście Zatorski.

Jastrzębianie lepiej wyglądają w przyjęciu i chyba na ataku, Boyer jest w Olimpijskiej formie, nakrywa w tym momencie Buckiego czy wracającego po kontuzji Muzaja.

Spotkanie zapowiada się na bardzo interesujące, będą decydować końcówki setów i być może nawet przypadek, jednak nie sądze aby to się skończyło w trzech setach. Obie drużyny łącznie straciły 5 setów przy wygranych 42. 

Typy:

Over 3,5 seta @1,45/www.pzbuk.pl/

4 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Jastrzębie kontra Resovia: Mecz o liderowanie w tabeli – Typy bukmacherskie. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie