Jastrzębie – Skra: Typy bukmacherskie

W niedzielę 19 marca o 20:30 na parkiet w Jastrzębiu wyjda na parkiet gospodarze którzy zmierzą się ze Skrą Bełchatów. W tym pojedynku typuję Jastrzębie -1,5 seta @1,55 Betfan

typy dnia siatkówka

Faza zasadnicza zbliża się ku końcowi obie ekipy są na oddalonych od siebie pozycjach w tabeli. Gospodarze są na 3 miejscu, cały czas są w grze o wygranie rundy zasadniczej, chociaż o to będzie ciężko. Natomiast Skra jest na 11 lokacie z jeszcze iluzorycznymi szansami na wejscie do play off. Jeśli dziś nie zdobędą żadnego punktu odpadają.

Kibice klubu z Bełchatowa liczą że ich pupile sprawią kolejną sensację wygrywając na terenie silniejszego rywala, jak to miało miejsce w Kędzierzynie gdzie Skra sensacyjnie wygrała 0-3. Moim zdaniem gdyby Zaksa nie grała w LM to wynik byłby inny ale tego się już nie dowiemy. Jastrzębie natomiast od porażki w PP, wszystko wygrywa, najważniejszy sukces mają w swoich rękach awans do półfinału LM z ogromnymi szansami na finał gdzie zmierzą się z Halkbankiem Ankara.

Bełchatowianie wygrali pierwsze spotkanie jesienią 3-2 wtedy fantastycznie zagrał Bieniek który zdobył 20 pkt. Dzisiaj jego występ jest niepewny ponieważ w meczu środowym z Modeną nie wystąpił z powodu choroby, zastąpi go Dawid Gunia.

Myślę że dzisiaj jakość siatkarska będzie górą, dobrym typem jest jeszcze Atanasijević over 14,5 w Superbet @1,57. Popularny Atan próbuję ciągnąć ten wózek, jest bardzo możliwe że w trzech setach pokryję tą linie ponieważ to główna strzelba zespołu z Bełchatowa.

Typy

Jastrzębie -1,5 seta @1,55 Betfan

Jastrzębie -6,5 pkt @1,47

Atanasijević over 14,5 pkt @1,57 Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Jastrzębie – Skra: Typy bukmacherskie Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie