Jastrzębie – Warta: Kolejny hit w PlusLidze – Typy bukmacherskie

Dzisiaj w Jastrzębiu Zdroju odbędzie się spotkanie czwartej kolejki w Plus Lidze Jastrzębianie podejmować będą ekipę z Zawiercia. W tym pojedynku typuję over 3,5 seta lecz bardzo ciekawym zakładem jest zwycięstwo gości 2,90 w STS

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 16 pazdziernik (niedziela)

Obie ekipy mają po trzy zwycięstwa, któraś drużyna poniesie smak porażki. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, jednak Jastrzębianie nie grali w tym roku jeszcze z mocnymi ekipami bo Lublin i Katowice nie można do takich zaliczyć, ewentualnie Olsztyn mógł ich troche postraszyć, natomiast podopieczni Michała Winiarskiego mierzyli się już ze Skrą i Bełchatów i tydzień temu z Zaksą Kędzierzyn Kozle. Oba spotkania kończyły się piatym setem jednak roztrzygali je na swoją korzyść, i bardzo mnie zdziwiło że w dzisiejszym spotkaniu są takim underdogiem.

Over 3,5 seta wydaję się oczywisty. W obu ekipach są zawodnicy światowej klasy. W Jastrzębiu nic się nie zmieniło poza tym że w pierwszej szóstce nie gra Boyer. Nadal o sile zespołu decydują Fornal i Clevnot i bardzo dużym plusem jest rozgrywającym Toniutti. W Zawierciu natomiast przyjście trenera, jest też Krzysiek Rejno i Kwolek który ma za zadanie zastapić Conte. Uważam że Zawiercie jest mocniejsze niż w zeszłym sezonie nawet jeśli poniosą porażkę dzisiaj to nic nie stoi na przeszkodzie aby w tym sezonie namieszać. Nie wykluczam tie breaka. Typuję 3-1 po bardzo wyrównanych setach jednak tak samo wynik może być w drugą stronę.

over 3,5 seta @1,48 PZbuk

Zawiercie @2,90 STS

Kovacević over 18,5 pkt @1,65

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Jastrzębie – Warta: Kolejny hit w PlusLidze – Typy bukmacherskie Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie