Jastrzębie – Zaksa: Czy zabawa wróci do Kedzierzyna ?

Dzisiaj w Jastrzębiu dojdzie do spotkania nr 4 w finałowej batali pomiędzy Jastrzębskim Weglem i Zaksą Kedzierzyn kozle. Kilka typów poniżej na to spotkanie. Transmisja od 14:45 w Polsat Sport

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 14 maja (sobota)

Rywalizacja trwa do trzech zwycięstw. Gracze Zaksy byli już przygtowani na świetowanie w środę gdzie planowali zakończyc rywalizacje 3-0 i przygotowywać się do meczu finałowego w Lidze Mistrzów z Trentino. Jednak niespodziewanie Jastrzębianie wygrali w Kędzierzynie. 3-1 i rywalizacja ciągle jest w toku. Na dodatek Kędzierzynianie pod koniec spotkania stracili podstawowego środkowego Norberta Hubera który naciągnął Achillesa i jego występ  w sobotnim spotkaniu jest wykluczony. Zastąpi go Krzysiek Rejno który bardzo często wchodził z ławki gdy któremuś środkowemu nie szło. Triumfatorzy LM z poprzedniego sezonu nie będą dysponować taką siłą na srodku jak to miało miejsce w sezonie .

Jastrzębianie złapali wiatr w żagle, zwycięstwo na wyjezdzie spowodowało że nadal są w grze o najcenniejsze trofeum w Polsce. Wydaję mi się że Jastrzębianie wygrali to spotkanie drużynowo. Bardzo wyrównana punktacja wszystkich zawodników. Bardzo mądrze trener rotuje zawodnikami nie boi się posadzić ,, gwiazdy” na ławce jak to zrobił z Toniuttim. Słabiej zagrał Tomek Fornal jednak znakomicie zastąpił go Szymura. Tak samo na pozycji atakującego. 

Uważam że Jastrzębianie nie są bez szans w jutrzejszym pojedynku, ogromną przewagę powinni mieć na środku.

Typy:

Over 3,5 seta

Hadrava +14,5 pkt @1,90 STS

Hadrava – Kaczmarek 2 @ 1,50 Betclic

Fornal – Semeniuk 2 @1,60 Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Jastrzębie – Zaksa: Czy zabawa wróci do Kedzierzyna ? Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie