Analizy bukmacherskie

typowanie gier karcianych sts

Projekt Warszawa kontra Zaksa Kędzierzyn Kozle ( typy bukmacherskie)

Do bardzo ciekawego spotkania dojdzie dzisiaj w Warszawie gdzie miejscowi podejmować będą mistrza Polski. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Transmisja od 14:45 w Polsat Sport. Bardzo długo zastanawiałęm się jaki typ z tego...

Newcastle – West Ham: Zapowiedź i Typy. 04.02.2023 (sobota)

W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Newcastle podejmą zawodników West Hamu. Początek o 18:30. Mamy dla was najlepsze typy dnia i zapowiedź meczu Newcastle - West Ham.

Wolves – Liverpool: Zapowiedź i Typy. 04.02.2023 (sobota)

W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Wolves podejmą zawodników Liverpoolu. Początek o 16:00. Mamy dla was najlepsze typy dnia i zapowiedź meczu Wolves - Liverpool.

Manchester United – Crystal Palace: Zapowiedź i Typy. 04.02.2023 (sobota)

W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Manchesteru United podejmą zawodników Crystal Palace. Początek o 16:00. Mamy dla was najlepsze typy dnia i zapowiedź meczu Manchester United - Crystal Palace.

Raków Częstochowa – Piast Gliwice: Zapowiedź i Typy. 04.02.2023 (sobota)

W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Rakowa Częstochowa podejmą zawodników Piasta Gliwice. Początek o 15:00. Mamy dla was najlepsze typy dnia i zapowiedź meczu Raków Częstochowa - Piast Gliwice.

Chelsea – Fulham: Zapowiedź i Typy. 03.02.2023 (piątek)

W piątek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Chelsea podejmą zawodników Fulham. Początek o 21:00. Mamy dla was najlepsze typy dnia i zapowiedź meczu Chelsea - Fulham.

FC Augsburg – Bayer Leverkusen – Typy bukmacherskie 3 lutego (piątek)

W inauguracyjnym spotkaniu 19. kolejki Bundesligi na WWK Arena Augsburg podejmować będzie Bayer Leverkusen. Początek piątkowej rywalizacji o godzinie 20:30. Transmisja na Viaplay. Zapraszam do analizy. FC Augsburg vs Bayer Leverkusen. Typ i...

Ath. Bilbao – Cadiz – Typy bukmacherskie 3 lutego (piątek)

W ciekawie zapowiadającym się piątkowym starciu Athletic Bilbao podejmować będzie Cadiz. Baskowie walczą o miejsce w strefie pucharowej. Z kolei goście o utrzymanie. Transmisja w Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4....

Typy na dzisiaj

Analizy bukmacherskie