Typy na dziś

typowanie gier karcianych sts

Egipt pierwsza liga: Future FC – El Gaish (Typy i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek egipskiej pierwszej ligi piłkarze Future FC podejmą zawodników El Gaish. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:30. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Internacional – Coritiba (Typy i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek brazylijskiej Serie A piłkarze Internacional podejmą zawodników Coritiby. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 02:30. Zapraszamy na analizę!

Botola Pro: Mouloudia Oujda – Rapide Oued Zem (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Botola Pro piłkarze Mouloudia Oujda podejmą zawodników Rapide Oued Zem. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:15. Zapraszamy na analizę!

Pierwsza liga: Al-Fateh – Al-Hilal (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Pierwszej Ligi Arabii Saudyjskiej piłkarze Al-Fateh podejmą zawodników Al-Hilal. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Zapraszamy na analizę!

Super Liga: Shandong Taishan – Dalian Pro (Typy i Analiza)

W ramach rozgrywek Super Liga piłkarze Shandong Taishan podejmą zawodników Dalian Pro. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:30. Zapraszamy na analizę!

Załęcki – Kubiszyn. Kto wygra? Już dziś rozstrzygnięcie!

Nieodbyta podczas gali High League 3 walka Danis Załęcki - Mateusz "Don Diego" Kubiszyn odbędzie się już 20 czerwca. Kto zwycięży i gdzie obstawiać? Załęcki - Kubiszyn. Kiedy walka, gdzie obstawiać? Walka pomiędzy Załęckim...

Start Gniezno – Row Rybnik : Kto przybliży się do utrzymania? ( typy)

Dzisiaj o godzinie 18 w Gnieznie dojdzie do spotkania Startu z Rowem Rybnik, szczerze mówiąc mam problem z wytypowaniem zwycięzcy tego spotkania. Typuję w tym pojedynku Lyager over 8,5 pkt @1,70 Typy na...

Apator – Unia: Apator musi przerwać złą passę.

Dzisiaj w Toruniu dojdzie do spotkania Apatora z Unią Leszno. Zdecydowanym faworytem są gospodarze ponieważ Byki przyjeżdżają bez swoich krajowych liderów Kołodzieja i Pawlickiego. Co prawda za Pawlickiego bedzie stosowane z/z jednak...

Typy na dzisiaj

Typy na dziś