Kamerun – Brazylia – Typy bukmacherskie 2 grudnia (piątek)

Z początkiem grudnia rozegrane zostaną ostanie spotkania fazy grupowej Mistrzostw Świata Katar 2022. W najbliższy piątek w ramach 3. kolejki Kamerun zmierzy się z Brazylią. Zapraszam do analizy.

Turcja - Holandia typy bukmacherskie (środa, 24 marca)
Kamerun – Brazylia – Typy bukmacherskie 2 grudnia (piątek)

Kamerun vs Brazylia. Typ i Analiza

Pewna awansu do 1/8 finału Mistrzostw Świata Brazylia może to spotkanie wygrać, a nie musi. Na Mundialu nie straciła jeszcze gola. Natomiast zdobyła trzy bramki.

Mistrzostwa Brazylijczycy rozpoczęli od zwycięstwa z reprezentacją Serbii 2-0. Natomiast w drugiej kolejce poradzili sobie ze Szwajcarią 1-0. W tych dwóch meczach dobrze się bronili. Serbowie i Szwajcarzy nie oddali żadnego strzału w światło bramki.

Canarinhos są w bardzo dobrej formie co udowodnili we wcześniejszych meczach towarzyskich, oraz eliminacjach MŚ. Łącznie odnieśli dziewięć zwycięstw z rzędu. Jak więc widać, są w gazie.

Przez bukmacherów Kameruńczycy skazani są na porażkę co nie powinno dziwić. W końcu są reprezentacją zdecydowanie słabszą sklasyfikowana na czterdziestym trzecim miejscu w rankingu FIFA. (Brazylia 1. miejsce).

Ich najsłabszym punktem jest defensywa. W dwóch grupowych meczach stracili cztery gole. Najwięcej w zremisowanym meczu z Serbią 3-3. Poza tym zostali pokonani przez Szwajcarię 0-1. Brazylia ma duży potencjał ofensywny. Jest reprezentacją bardzo doświadczoną. Zresztą pierwsze miejsce w rankingu FIFA mówi wszystko. Stawiam na jej zwycięstwo.

Typ: 2 (kurs 1.40 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Kamerun – Brazylia – Typy bukmacherskie 2 grudnia (piątek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie