Katar – Ekwador – Typy bukmacherskie 20 listopada (niedziela)

Meczem otwarcia Mistrzostw Świata 2022 będzie Katar vs Ekwador. Czy gospodarze turnieju napsują Ekwadorczykom sporo krwi? Jakiego rozstrzygnięcia możemy spodziewać się na Al Bayt Stadium? Zapraszam do analizy.

Turcja - Holandia typy bukmacherskie (środa, 24 marca)
Katar – Ekwador – Typy bukmacherskie 20 listopada (niedziela)

Katar vs Ekwador. Typ i Analiza

Mistrzostwa Świata Katar 2022 tuż tuż… Tradycyjnie pierwsze spotkanie rozegra gospodarz turnieju. W tym roku jest to Katar, czyli reprezentacja sklasyfikowana na pięćdziesiątym miejscu w rankingu FIFA.

Ekwador plasuje się na miejscu czterdziestym czwartym. Drużyna z Ameryki Południowej była czwartą siłą w kwalifikacjach Mistrzostw Świata. Więcej punktów zdobyli tylko Urugwaj, Argentyna i Brazylia.

W ostatnich spotkaniach Ekwadorczycy nie dali się pokonać Argentynie i Brazylii. Z tymi reprezentacjami podzielili się punktami. Jak więc widać, są trudną przeszkodą do pokonania.

Większość spotkań w ostatnim czasie Ekwador zremisował. Pamiętajmy jednak, Mundial rządzi się swoimi prawami. Tu nie ma słabych drużyn, bo grają najlepsi przez co wszystko zdarzyć się może.

Katar wygrał cztery ostatnie mecze towarzyskie. Kolejno z Gwatemalą 2-0, Hondurasem 1-0, Panamą 2-1 i Albanią 1-0. Gospodarze z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą. Ale Katarczycy grając u siebie, zagrają też pod presją. Ekwador jest mocny do udowodnił w ostatnich meczach z Argentyną i Brazylią. Jest silny kadrowo. Uważam więc, że w starciu z Katarem zapunktuje.

Typ: X2 (kurs 1.38 na Superbet)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Katar – Ekwador – Typy bukmacherskie 20 listopada (niedziela) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie