Kazachstan – Słowenia – Typy bukmacherskie 23 marca (czwartek)

Reprezentacje Kazachstanu i Słowenii zainaugurują w czwartek pierwszą kolejkę eliminacji mistrzostw europy 2024. Transmisja w Polsat Sport News. Zapraszam do analizy.

Liverpool - Fulham. Typy bukmacherskie 7 marca (niedziela)
Kazachstan – Słowenia – Typy bukmacherskie 23 marca (czwartek)

Kazachstan vs Słowenia. Typ i Analiza

Reprezentacja Słowenii sklasyfikowana jest na sześćdziesiątym drugim miejscu w rankingu FIFA. Natomiast Kazachstan plasuje się na miejscu sto piętnastym.

Kursy pokazują, że bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dają Słoweńcom. I trudno się z nimi nie zgodzić, gdyż Słowenia jest reprezentacją bardziej doświadczoną, z piłkarzami o większych umiejętnościach.

Ostatnie mecze także pokazały, że Kazachowie nie są w najlepszej formie czego najlepszym dowodem są trzy porażki z rzędu. W meczach towarzyskich zostali pokonani przez Zjednoczone Emiraty Arabskie 1-2, Uzbekistan 0-2, oraz w ostatniej kolejce Ligi Narodów przegrali z Azerbejdżanem 0-3.

Jak więc widać, forma piłkarze z Kazachstanu pozostawia wiele do życzenia. Zdecydowanie lepsze wrażenie ostatnio po sobie pozostawili Słoweńcy którzy wygrali dwa sparingi. W sumie sześć ostatnich spotkań zakończyli bez porażki.

W dwóch meczach listopadowych pokonali Czarnogórę 1-0 i Rumunię 2-1. Słoweńcy w tych spotkaniach pokazali się z dobrej strony co napawa optymizmem przed pierwszym meczem eliminacji euro 2024 z Kazachstanem.

Typ: X2 (kurs 1.30 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Kazachstan – Słowenia – Typy bukmacherskie 23 marca (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie