Kolejne typy na GP w Toruniu

Kolejnym typem  na dzisiejsze zawody jest para Zmarzlik – Woffinden. Kurs 1,70 na Polaka w Sts uważam że jest przesadzony.

żużel typy dnia


Zmarzlik wczoraj przegrał z Brytyjczykiem. Wczorajszy tor był inny niż zawsze w Toruniu. Było bardzo dużo wody polane, przypominał raczej tory w Szwecji, było bardzo duzo nierówności i wyrw na torze co mnie bardzo zdziwiło gdyż Zmarzlik od połowy tygodnia trenował w Toruniu przed najważniejszymi zawodami w tym roku. Bartek podkreślał w wywiadzie że na ten tor nie mogli znalezć odpowiednich ustawień gdyż problem w silnikach raczej leży. Dziś myślę że tor będzie trochę inny i Bartek będzie wyżej niż w półfinale.


Anglik wczoraj jechał jak z nut w rundzie zasadniczej która wygrał z czterema zwycięstwami.Pewnie zameldował się w finale i zajął 3 miejsce. W klasyfikacji jest 6 i utrzyma się. Dziś oczywiście może powalczyć ale myślę że Bartek będzie dziś bardziej zmotywowany i nie odpuści za wszelką cenę.


Wczoraj na Zmarzlika z Taiem było ledwie 1,20 a dziś mamy piekny kurs 1,70 z którego trzeba korzystać. Zmarzlik ma troche pecha w losowaniu gdyż w początkowej fazie jedzie z zewnętrznych pól, jednak myślę że dziś Polak będzie górą.


Jeszcze jeden typ wpadł mi w oko Doyle – Przedpełski 1 1,65. Australijczyk kilka sezonów jezdził w Toruniu, był gwiazdą tej druzyny wiele świetnych wyników osiągał m in wygrywajać mistrzostwa ekstraligi. Doyle wczoraj zawiódł na całej lini tylko 4 pkt, ale moim zdaniem popelnił błąd zmieniając motocykl po pierwszym swoim biegu gdzie widać był szybki na starcie prowadząc, jednak pózniej wpadł w nierównośc i spadł na 4 pozycje. Nastepnie zmienił motor który pózniej nie spisywał się najlepiej. Liczę dziś na jego rechabilitacje.


Za Pawłem uczestnikiem cyklu GP 2022 poza swoim torem nie przemawia nic w tym pojedynku. Wczoraj 6 pkt i myslę dlatego mamy tak fajny kurs na Doyla .

Typy

Zmarzlik – Woffinden 1 1,70 STS

Doyle – Przedpełski 1 @1,65 etoto

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Kolejne typy na GP w Toruniu Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie