Kolejne typy na speedway of Nations

Kolejnym typem podczas imprezy Speedway of Nations, któremu daję duże szansę jest Łotwa over 16,5 pkt u bukmachera STS, kurs 1,70.

żużel typersi
Kolejne typy na speedway of Nations.

Speedway of Nations: Typy i kursy

Dla Łotyszy niewątpliwie sam udział w finale tak wielkiej imprezy jest sukcesem. Wydaję się że obok Francuzów są najsłabszą drużyną w stawce, jednak nie położą się na torze i nie oddadzą punktów bez walki szczególnie jej lider Andrzej Lebiediew który niejednokrotnie udowodnił jak dobrym jest zawodnikiem. W tym roku scigał się w pierwszoligowym Krośnie. Partnerować będzie mu Oleg Michajłow, który podpisał kontrakt w Polonii Bydgoszcz. To zawodnik młodego pokolenia. Tyle o personaliach.

Aby zakład wszedł potrzeba tylko 5 oczek zrobionych na rywalach. W SON jest inna punktacja 4,3,2,0. Zakładając że Łotysze by mieli wszystko przegrać podwójnie to z góry mają dziś 12 pkt. Każda z ekip wystartuję 6 razy.

Jeżeli Lebiediew udźwignie liderowanie to on sam jest w stanie wykręcić te 17 oczek, niejednokrotnie pokazał że jest w stanie rywalizować z najlepszymi. Dodatkowym handicapem dla tego typu jest że każda z ekip musi wstawić chociaż raz młodzieżowca. Lebiediew i Michajłow są wstanie objechać każdego młodzieżowca, nawet naszego Jakuba Miśkowiaka. Na rezerwie ogromny talent F. Guts który znakomicie prezentował się w tegorocznych MŚJ.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Jak to w żużlu należy się spodziewać różnych innych rzeczy tak zwanych literek, d,t czy w. Uważam, że to najpewniejszy dziś zakład z żużla i kurs przesympatyczny 1,70 pobrałem z miłą chęcią. Jestem przekonany że Łotysze zakręcą się w okolicach 19-20 pkt. Dużo może odegrać dziś pogoda w Manchesterze są przewidywane opady deszczu. Szanse zakładu oceniam naprawdę wysoko.

Dodatkowym typem na te zawody jest Zmarzlik – Madsen . Stawiam w tym pojedynku na Polaka. Zmarzlik dziś będzie zmotywowany jak na podwójnego mistrza przystało. Jest to jedyne osiągnięcie którego nie ma w swoim dorobku, przy braku Rosjan to Polacy są faworytami. Madsen to jednak poziom niżej w tym roku. Było widać ostatnio w Częstochowie gdzie zajął miejsce po za pierwszą piątką w Memoriale. Być może coś testował, jednak do Naszego Bartka mu dużo braknie w tej chwili, sprzętowo jak i mentalnie.

Typy na Speedway of Nations:

  • Łotwa over 16,5 pkt @1,70 STS
  • Zmarzlik – Madsen 1 1,40 STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Kolejne typy na speedway of Nations Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie