Kolumbia – Peru – Typy bukmacherskie 10 lipca (sobota)

W meczu o trzecie miejsce Copa America zmierzą się reprezentacja Kolumbii oraz Peru. Spotkanie rozegrane zostanie na Estadio Nacional de Brasilia gdzie spodziewam się zwycięstwa Kolumbijczyków. Transmisja w TVP Sport.

St. Etienne - Angers typy bukmacherskie. Pewniak dnia - 11 grudnia (piątek)
Typy Dnia – 10 lipca (sobota)

Kolumbia vs Peru. Typ i Analiza

Bukmacherzy słusznie stawiają ich w roli faworyta. Sklasyfikowani są na piętnastym miejscu w rankingu FIFA. Dla każdego nawet mocnego przeciwnika są bardzo niewygodną reprezentacją i potrafią napsuć sporo krwi.

Ostatnio przekonali się o tym Messi i spółka którzy w półfinale nie byli w stanie rozstrzygnąć spotkania na swoją korzyść w regulaminowym czasie gry. Potrzebne więc były rzuty karne. Ostatecznie wygrali, ale jak widać, Argentyńczycy mieli sporo szczęścia.

Swoją wartość Kolumbijczycy udowodnili w niejednym meczu o czym świadczy ich wcześniejsze zwycięstwo w ćwierćfinale w rzutach karnych z reprezentacją Urugwaju. Jednak mieli swoje okazje na strzelenie gola w dziewięćdziesięciu minutach.

Z Kolumbią męczyła się w grupie także Brazylia która przez większość część spotkania przegrywała 0-1, a dwa gole strzeliła w ostatnich minutach meczu. Jestem więc dobrej myśli, że w meczu o trzecie miejsce Kolumbijczycy będą lepszą drużyną.

Reprezentacja Peru plasuje się na dwudziestym siódmym miejscu w rankingu FIFA. W dotychczasowych meczach Copa America w sumie prezentowała się nieźle, jednak dwukrotnie plany Peruwiańczykom pokrzyżowali Brazylijczycy którzy w grupie wygrali 4-0, a ostatnio w półfinale 1-0.

Peru słabiej prezentuje się w defensywie co też pokazał mecz z Paragwajem (w reg. czasie gry 3-3). Kolumbijczycy lepiej się bronią, mają więcej jakości, w stosunku do przeciwnika są bardziej groźni. I powinni to udowodnić także w meczu o trzecie miejsce.

Typ: 1

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Kolumbia – Peru – Typy bukmacherskie 10 lipca (sobota) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie