Konkurs na małej skoczni na IO ( typy)

Dzisiaj od godziny 12:00 czasu Polskiego odbędzie się konkurs inwidualny na średnej skoczni panów. Głównym typem na te zawody jest dla mnie Lindvik kontra Stoch. Stawiam w tym  boju na młodego Norwega. @1,45 w Totalbet

Konkurs na małej skoczni na IO ( typy)

Dla wielu zawodników ten start będzie najważniejszy w karierze i tak będzie dla Mariusa Lindvika. Dla młodego Norwega czwartego zawodnika Pucharu Świata. Był na podium turnieju czterech skoczni, tak naprawdę dla tak młodego sportowca zdobycie medalu byłoby spełnieniem marzeń. A o medalu może myśleć jak najbardziej. Wyniki na średniej skoczni w treningach i szczególnie kwalifikacji napawają optymizmem. 1 trening (92,5m 42,3 pkt) 2 trening(96m i 50,4 pkt) 3 trening ( 91,5 m i 46,5 pkt)  Seria próbna przed kwalifikacjami 96,5 metra i 49,6 pkt. W kwalifikacjach 100,5 m zwycięstwo z notą 116,5 pkt. ZE skoku na skok prezentuję się coraz lepiej myślę że dziś przy równych warunkach jest kandydatem do medalu a napewno faworytem w pojedynku ze Stochem.

Kamila Stocha to nikomu nie trzeba przedstawiać to czterokrotny złoty medalista Olimpijski. Jednak ten sezon jest dla niego bardzo trudny, odległa pozycja w pucharze świata. Nieudany turniej czterech skoczni i na końcu wycofanie się z kilku konkursów i spokojne przygotowanie do Igrzysk. Po przyjezdzie do Pekinu zaczął z wysokiego C. W 1 treningu zwycięstwo( 101m i 61,4pkt) co prawda wielu zawodników nie startowało. W 2 i 3 treningu nie startował. W seri probnej dopiero 19 pozycja 96 metrów, przegrał z Lindvikiem o kilka punktów. W kwalifikacjach trafił na beznadziejne warunki i go zmiotło ze skoczni.

Jutro już mają być lepsze warunki , jednak Norweg wydaję się bardziej stabilny i napewno powalczy o medal. Kamil będzie potrzebował dużo szcześcia aby to zrobić.

Typy :

Lindvik – Stoch 1 @1,45 Totalbet

Kobayashi – Johanson 1 @1,30 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Konkurs na małej skoczni na IO ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie