Kosowo – Szwecja typy bukmacherskie. Pewniak na 28 marca (niedziela)

W grupie B w dniu 28 marca (niedziela) jednym ze spotkań będzie starcie Kosowo – Szwecja. Jakie w tym przypadku zagrać typy bukmacherskie? Oto nasz pewniak!

Kosowo - Szwecja typy bukmacherskie. Pewniak na 28 marca (niedziela)
Kosowo – Szwecja typy bukmacherskie. Pewniak na 28 marca (niedziela)

Nadzieja na lepsze eliminacje MŚ

Kosowo jako niepodległe państwo jak na razie wystąpiło tylko w jednych eliminacjach do mistrzostw świata. Nie może zaliczyć go do udanych, bo statystyki to aż 9 przegranych i zaledwie jeden remis. Co ciekawe, ten jedyny podział punktów miał miejsce właśnie na otwarciu kwalifikacji i było to z sąsiadem Szwecji, Finlandią.

Szwecja bój o miejsce na mistrzostwach w Katarze rozpoczęła od zwycięstwa, czyli najlepiej, jak mogła. Powracający do składu „Trzech Koron” Zlatan Ibrahimović zaliczył asystę w starciu z Gruzją i na pewno będzie też dobrze widoczny przeciwko ekipie z Kosowa. Jeżeli ktoś ma strzelić u Skandynawów, to jest spora szansa, że będzie to właśnie gwiazdor AC Milanu.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Przeglądając historyczne rezultaty, warto zwrócić uwagę na fakt, że Kosowo nie radzi sobie z zespołami z wyższej półki. Jeszcze nigdy w historii nie wygrało z żadnym zespołem z pierwszej dwudziestki rankingu FIFA (do której Szwecji należą). Odnotowali za to jeden podział punktów i było to też z ekipą z Północy, Danią.

Kosowo – Szwecja typy bukmacherskie

Szwecja chce polecieć na mundial, natomiast celem Kosowa jest przede wszystkim nie skompromitować się i wypaść możliwie jak najlepiej. To już pokazuje, na jaki mecz powinniśmy się szykować w tę niedzielę. Faworytem są goście i to na nich uważamy, iż powinno się stawiać.

Szwedzi wygrali jak na razie wszystkie swoje pierwsze eliminacyjne mecze wyjazdowe. Trzy triumfy z rzędu mają też z zespołami spoza TOP 80 światowego rankingu. Niestety dla tych zawodników, nieco gorzej wyglądają liczby, jeśli weźmiemy pod uwagę też inne rozgrywki poza spotkaniami o mundial. W tych od czterech występów Szwecji poza własnym terenem nie wygrała.

Tutaj może paść sporo goli, bo wszystkie trzy poprzednie mecze wyjazdowe w el. do Euro (w tym na Euro 2020) oraz MŚ w wykonaniu Szwecji to wyniki 4:0, jeśli weźmiemy pod uwagę jedynie pojedynki z jedenastkami spoza osiemdziesiątki.

Jakie pewniaki na 28 marca (niedziela)?

W meczu Kosowo – Szwecja stawiamy na zwycięstwo gości. Można w tym pojedynku dołożyć coś „ekstra” w postaci zakładu na liczbę goli czy zwycięstwo w obu połowach (w ostatnich 8 na 9 meczów Szwecji ostateczny zwycięstwa prowadził już po 45 minutach), ale nie wydaje się to konieczne, jeśli nie celujemy w naprawdę wysokie wygrane.

Oczywiście, w dniu 28 marca popularne wśród graczy są też na mecz Polska – Andora typy. Co w tym przypadku zagrać? Można to sprawdzić na łamach naszego portalu w dowolnym momencie!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Kosowo - Szwecja 2 1.69 BETFAN

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie