KR Reykjavik – Pogoń Szczecin – Typy bukmacherskie 14 lipca (czwartek)

Wynikiem 4-1 na korzyść klubu z PKO Ekstraklasy zakończyło się pierwsze spotkanie Pogoni Szczecin z islandzkim KR Reykjavik. Rewanż w czwartek o godzinie 20:15. Zapraszam do analizy.

Liverpool - Fulham. Typy bukmacherskie 7 marca (niedziela)
KR Reykjavik – Pogoń Szczecin – Typy bukmacherskie 14 lipca (czwartek)

KR Reykjavik vs Pogoń Szczecin – Typ i Analiza

W pierwszym meczu w Szczecinie swoją wartość udowodniła Pogoń która pewnie wygrała 4-1. Był to bardzo dobry mecz w jej wykonaniu. Przeciwnik nie miał w tym meczu zbyt wiele do powiedzenia.

Widać było różnicę klas. Zdecydowanie więcej jakości było po stronie polskiej drużyny która miała dwadzieścia siedem podejść do rywala. Piłkarze KR Reykjaviku mieli tylko osiem okazji strzeleckich.

Czego możemy spodziewać się w czwartek rewanżu? Niewykluczone że kolejnego zwycięstwa Pogoni Szczecin. Aczkolwiek może to spotkanie wygrać, a nie musi. Dlatego moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest over 2,5 gola.

Islandczycy na swoim boisku mogą być groźniejsi. Ale przede wszystkim muszą się otworzyć i zagrać futbol totalnie ofensywny. Chociaż ich forma pozostawia wiele do życzenia, to pamiętajmy, że europejskie puchary rządzą się swoimi prawami.

Pogoń ma lepszych napastników i w ogóle więcej jakości pod każdym względem, ale jeżeli zlekceważy przeciwnika, to różnie się to wszystko może potoczyć. Dlatego bardziej tu widzę gole, zwłaszcza że Pogoń w pierwszym meczu wygrała pewnie przez co może w czwartek nieco odpuścić.

Typ: powyżej 2,5 gola (kurs 1.62 na Fortuna)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

KR Reykjavik – Pogoń Szczecin – Typy bukmacherskie 14 lipca (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie