KSW 61: Pudzianowski kontra Jurkowski.

W sobotę 5 czerwca w Gdańskiej Ergo Arenie odbędzię się KSW 61. W walce wieczoru zmierzą się Mariusz Pudzianowski z Łukaszem Jurkowskim. Gala rozpocznie się o 20:00. Najważniejsze że już z kibicami sportów walki. Typuję w tym pojedynku zwycięstwo Pudziana kurs 1,55 w ewinner.

Typy na KSW 61. Na kogo postawić?
Typy na KSW 61. Na kogo postawić?

Mam prawie pewność że ta walka nie potrwa 3 rundy. Mariusz ma o wiele więcej atutów w tej walce szczególnie w zapasach czy parterze gdzie ogromną przewagą będą jego kilogramy. Bardzo mocno kopie w wykraczającą nogę rywala jak to robil w pojedynku z Kowalczykiem. Pudzian w walce z Milanoviciem  szybko  wyjaśnił sprawę, nie ma co tego brać pod uwagę. Ktoś powie że Pudzianowski od kilku walk mierzy się z zawodnikami dla których sport nie jest jedynym priorytetem? Może poza wyjątkiem Kołeckiego czy Bedrofa z którymi przegrał. Jednak jak podkreśla do każdego pojedynku przygotowuję się sumiennie i nikogo nie  lekceważy. Będzie dążył do obalenia.

Jurkowski to mistrz mikrofonu. Zasłynał z wygranego turnieju podczas pierwszego KSW. Teraz 40 letni zawodnik bardzo rzadko walczy w klatce. Ostani raz podczas KSW 48 z Serbem Bakevaciem z którym wygrał przez kontuzje rywala. Trzy lata temu przegrał z Martinem Zawadą, trzy lata w takim sporcie to dużo i nie sądzę aby cos polepszył. NA kSW 39 w Warszawie zaprezentował się bardzo słabo z Sokodju, nie wiem jakim cudem wygrał tą walkę. Juras jest dłużej w KSW od Pudziana  ale to znaczenia nie ma. Ostatnie 2 lata nie odżywiał się zdrowo bardzo dużo przytył pewnie za dużo nie trenował i ten ,, efekt” zobaczymy w sobotę. Juras napewno nie obali Pudziana, gdyż pewnie będzie ważył około 15 kg mniej od rywala. jedyna szansą dla Niego jest jakaś seria ciosów w głowę rywala.

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

Podsumowując uważam że Pudzian jak najszybciej pójdzie w nogi będzie chciał obalić Jurkowskiego i tam dokończy robotę ciosami z góry. Krs 1,55 uważam za warty grania. Dodatkowo polecam Francuza Parnasse, który przegrał ostatnią walkę z Torresem i będzie chciał wrócić na zwycięskie tory by móc walczyc o odzyskanie pasa. Rywal Pejić  to nie żółtodziób ostatnio bardzo mocno zmasakrował rywala, ale teraz go czeka mega trudne zadanie.

Typy

Pudzianowski @1,55 ewinner

Parnasse @1,30 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie