KSW 77 w Gliwicach – Typy bukmacherskie

Już w sobotę 17 grudnia odbędzie się KSW 77 w Gliwicach. Gala zapowiada się na najciekawszą w tym roku. Dwie walki o pas i walka wieczoru Khalidova z Pudzianowskim poniżej kilka słów jak i typów.

KSW 77 w Gliwicach - Typy bukmacherskie
ksw 77 Gliwice – typy bukmacherskie.

Eskiev – Rutowski – pełen dystans @1,90 STS

Lom-Ali Ekijew zadebiutował w KSW w zeszłym roku po podobnej, wcześniej stoczył wiele walk dla innych organizacji. W debiucie  poddaał Ordoneza duszeniem trójkątnym rękoma a podczas KSW 65 otrzymał bonus w walce wieczoru za pojedynek z Damianem Stasiakiem i w tym pojedynku zrobił na mnie duże wrażenie. Na KSW 77 zmierzy się z Danielem Rutkowskim, który był kilkukrotnym mistrzem Babilonu, zdobył również pas FEN. W pierwszej walce kopnął w główę chorwata Pejicia który padł, następnie przyszła walka z Salahdinem Parnassem o pas wagi piórkowej. Przegrał i jest to jedyna jego porażka nie licząc dwóch pierwszych starć w zawodowym MMA. Walka z Francuzem pokazała że do poziomu mistrzowskiego Rutkowi daleko. Lubie tego chłopaka jednak myślę że Eskiev ma większe szansę na zwycięstwo. Obaj zawodnicy nie są z tych co pojednym mocniejszym ciosie poddają walki.

 Pudzianowski – Khalidov –  Walka zakonczy sie przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację

W sobotę dojdzie do starcia dwóch legend tego sportu gdzie bez ich udziału polskie MMA nie byłoby w tym miejscu którym jest. Wielu się pasjonuję tym starciem ja nie aż tak bardzo, ponieważ ta walka nikomu nic nie daję, to walka marketingowa. Uważam że prawie niemożliwe jest aby walka trwała pełen dystans 15 minut.

Pudzianowski w ostatnim pojedynku z Materlą był bardzo niedoceniany i pokazał niedowiarkom  co to znaczy systematyczna praca. Moim zdaniem w tym pojedynku zdecydowała siła ciosu, Materla nie byłby wstanie powalić na ziemie Pudziana, podobnie ma się sytuacja z Mameden którego uważam ze zdecydowanie lepszego zawodnika niż Szczecinanin. Kursy jakie wystawił lvbet 2,60 na Pudziana? Pobiorę z miłą checią. Dla mnie faworytem jest Mariusz minimalnym ale jednak. Skończył niedawno 45 lat i uważam że tylko De Fries byłby wstanie go pokonać. Mamed  nadal dysponuje  niesamowitą techniką , jednak nigdy nie mierzył się z takim  wielkim chłopem , Mamed 4-5 lat temu potrafił kończyć walka będąc z dołu. Mariusza tak nie podda. Ciosem również go nie powali na ziemię. Na dodatek Khalidov jest po bardzo ciężkiej kontuzji dokładnie rok temu odniesionej z Soldiciem,  takie coś tez zostaje w Psychice. W tej walce kibicuje Mamedowi , jednak czeka go ciężkie zadanie wydaję mi się że Mariusz będzie próbował polować ciosem jak na Materlę skoro Soldić to zrobił jeśli to nie przyniesie skutku to w końcu go dopadnie i będzie go prasować na ziemi. Dla Mameda też na niekorzyść działa hala w Gliwicach, mierzył się już tu trzykrotnie z Narkunem, Askhamem i Soldiciem wszystkie trzy walki przegrał.

Typy:

Rutkowski – Eskiev – pełen dystans @1,90 STS

Pudzianowski – Khalidov – KO/ TKO/ Dyskwalifikacja @1,45 fortuna

Kaczmarczyk – Hintzen 1 @1,35 fortuna

ERslan – Chuzhigaev – KO/ TKO/ Dyskwalifikacja @1,45 fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

KSW 77 w Gliwicach – Typy bukmacherskie Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie