KSW 80 – Typy bukmacherskie

Nietypowo w piątek 17 marca odbędzie się KSW 80 w Lubinie. Jest kilka ciekawych pojedynków na tej gali, ja typuję dwa pojedynki. Transmisja od 19:00 w Viaplay.

KSW 80 - Typy bukmacherskie

Eskiev – Ruchała 1 @2,08 fortuna

Jest to walka o pas tymczasowy w kategori piórkowej w której króluje Parnasse. Ruchała miał się mierzyć z Dawidem Smiełowskim który wypadł z powodu kontuzji w jego miejsce wskoczyl Eskiev dla którego to ogromna szansa na rehabilitację ponieważ jest po przegranej z Danielem Rutkowskim gdzie przegrał niejednogłośną decyzją, moim zdaniem nie ustępował Rutkowi i ta walka mogła iść w każdą stronę. Dla porównania obaj zawodnicy mają w pokonanym polu Stasiaka. Ruchała jest niepokonany do tej pory ma bilans 8-0, ale nie mierzył się z jakimiś wybitnymi rywalami, ja osobiście przewiduję mu kłopoty dzisiaj. Eskiev to zdecydowanie mniej wygodny rywal dla Niego niż Smiełowski. Zwycięzca tej potyczki zapewne dostanie szansę o pas mistrzowski. Warto również zagrać że to sędziowie będą decydować o zwycięstwie,że walka potrwa całe 5 rund kurs @2 w STS.

Piwowarczyk- Gładkiewicz 1 @1,45 etoto

Piwowarczyk to zawodnik młody i perspektywiczny. Ma dopiero 25 lat, jednak dwie ostatnie jego walki przyhamowały karierę. Porażki z Gnidko i Leśko były sensacyjne, przewały serię pięciu zwyciestw. W środowisku mówiło się nawet że w przyszłości konieczne jest zestawienie z mistrzem Narkunem wtedy. Szczególnie porażka z Ukraincem gdzie padł rekord w długości walki. Piwowarczyk  został pokonany w 5 sekund. Damian ma zdecydowanie lepsze warunki od swojego rywala i myślę że szybko wygra przed czasem. Jest w każdej płaszczyznie lepszy i taki kurs jest na Niego bo ma dwie porażki z rzędu. Dla mnie to pewniak

Typy:

Eskiev @2,08 fortuna

pelen dystans @2 STS

Piwowarczyk @1,45 etoto

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

KSW 80 – Typy bukmacherskie Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie