Kto mistrzem, kto spadnie – typy Ekstraklasa 2018/19 (Ostatnia kolejka)

Przed nami ostatnia kolejka Ekstraklasy. Kto spadnie, kto zostanie mistrzem – nadal nie wszystko pewne jest na sto procent, ale na pewno jesteśmy bardzo bliscy ostatecznych rozstrzygnięć!

Typy Dnia - 24 marca (niedziela)
Kto mistrzem, kto spadnie – typy Ekstraklasa 2018/19 (Ostatnia kolejka)

Piast mistrzem Polski? Typy bukmacherskie

Legia od samego początku sezonu była faworytem do zdobycia tytułu mistrzowskiego. Problem w tym, że w decydujących momentach nie potrafiła wypracować sobie przewagi punktowej nad rywalami.

Wciąż aktualni mistrzowie kraju zgubili w rundzie finałowej tak wiele punktów, iż w końcu dali się przeskoczyć Piastowi Gliwice, który jeszcze do niedawna liczył się jedynie w grze o europejskie puchary.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Piastunki mogą po raz pierwszy w historii klubu zostać najlepszą ekipą Polski i chyba nikt nie wyobraża sobie scenariusza, by skończyło się to wszystko inaczej. Lech przyjeżdża do Gliwic bez jakiegokolwiek celu i raczej nie będzie się specjalnie starał o to, by pokrzyżować plany Piastowi i pomóc… Legii.

Wisła Płock utrzyma się w lidze?

Warszawianie u siebie zagrają przeciwko Zagłębiu Lubin. Ten mecz może skończyć się naprawdę różnie. Legia ostatnio lubi jednak tracić głupie bramki i w niedzielę również może tak być. BTS jest całkiem solidnym wyborem, biorąc pod uwagę, że kurs to nieco ponad 1.7!

A na koniec mecz Wisła Płock – Zagłębie Sosnowiec (kliknij, by zapoznać się z dłuższą analizą). Co tu dużo mówić – Nafciarze mieli nóż na gardle, a obecnie są w niemal komfortowej sytuacji. Wystarczy im punkcik do utrzymania, jednak celują w komplet oczek i nikt tego w Płocku nie ukrywa.

Walka Typ Kurs Bukmacher
Wisła Płock - Zagłębie S. 1 1.45 FORTUNA
Piast - Lech 1 1.46 FORTUNA
Legia - Zagłębie L. BTS 1.73 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Kto mistrzem, kto spadnie – typy Ekstraklasa 2018/19 (Ostatnia kolejka) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie