Kto wygra II turę wyborów prezydenckich – na kogo wskazują kursy bukmacherskie? [Duda vs Trzaskowski]

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski znaleźli się w drugiej turze wyborów prezydenckich 2020. Na którego z kandydatów wskazują kursy bukmacherskie? Oto najnowsze notowania tuż po niedzielnych wynikach sondażowych i poniedziałkowych podanych przez PKW!

Kto wygra II turę wyborów prezydenckich - na kogo wskazują kursy bukmacherskie? [Duda vs Trzaskowski]
Kto wygra II turę wyborów prezydenckich – na kogo wskazują kursy bukmacherskie? [Duda vs Trzaskowski]

Duda wygrał w pierwszej turze wyraźnie

Fakty są takie, że w pierwszej turze Andrzej Duda wygrał wyraźnie. Eksperci zastanawiają się jednak, czy wynik wynoszący około 45% będzie wystarczający dla obecnego prezydenta. Opozycja w drugiej turze nie będzie już podzielona, a więc Rafał Trzaskowski może liczyć na sporo głosów od elektoratu konkurencji.

Największą niewiadomą wydaje się to, na kogo pójdą zagłosować zwolennicy Krzysztofa Bosaka. Miał on spore poparcie wśród młodych, a jednocześnie głosić wiele prawicowych poglądów, które bardziej połączyć można z Dudą, aniżeli Trzaskowskim. Konfederacja oficjalnie zdecydowała się nie przekazywać poparcia żadnemu z kandydatów.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Są wyniki i są też pierwsze kursy bukmacherskie na II turę wyborów!

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Mało kogo zaskoczyło to, że w drugiej turze zobaczymy pojedynek Andrzej Duda vs Rafał Trzaskowski. Bukmacherzy prawdopodobnie na taką ewentualność byli już przygotowani i dlatego nie trzeba było długo czekać na ich pierwszą ofertę związaną z drugą turą wyborów.

Sondaże nie wskazują wyraźnego faworyta, jednak notowania bukmacherskie pokazują, że to Andrzejowi Dudzie daje się większe szanse na zwycięstwo. Kurs na obecnego prezydenta to 1.60 w przypadku, gdy na jego kontrkandydata – 2.30.

KandydatKurs na wygraną
Andrzej Duda1.60
Rafał Trzaskowski2.35

Jak obstawić wyniki wyborów w II turze u bukmachera?

Jeżeli chcemy postawić pieniądze na to, kto wygra wybory 2020, wystarczy, że wejdziemy na stronę www.STS.pl. W przypadku braku konta gracza można założyć je w kilka chwil, a to wszystko w formularzu rejestracyjnym online.

Dla nowych graczy bukmacher przygotował prezent w postaci bonusu bez depozytu w wysokości 29 PLN. Premia jest dostępna dla wszystkich osób, które przy zakładaniu profilu zdecydują się na wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE„.

Pakiet powitalny w STS to także do 1200 PLN przy depozycie numer jeden oraz 20 PLN do wykorzystania w STS Betgames.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie