Kto wygra wybory prezydenckie? Oto najnowsze prognozy bukmacherskie na II turę!

Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski? Już teraz możecie sprawdzić, komu analitycy bukmacherscy dają większe szanse na wygraną w drugiej turze wyborów prezydenckich. Pewne jest jedno: walka będzie wyrównana!

Kto wygra wybory prezydenckie? Oto najnowsze prognozy bukmacherskie na II turę!
Kto wygra wybory prezydenckie? Oto najnowsze prognozy bukmacherskie na II turę!

Duda przed Trzaskowskim, ale tylko minimalnie

Jeszcze żaden sondaż nie wskazać kilkuprocentowej przewagi któregokolwiek z kandydatów na fotel prezydenta Polski. Oznacza to, że i Andrzej Duda, i Rafał Trzaskowski m mają bardzo podobne szanse na triumf w wyborach.

Według analityków bukmachera Betfan, Andrzej Duda wygra wybory, zdobywając 51%. Oznacza to, iż jego kontrkandydat będzie mógł liczyć na poparcie 49% głosujących. Tego typu prognozy mogą wskazują, że wyraźnego faworyta nie ma i właśnie dlatego kursy zarówno na Dudę, jak i Trzaskowskiego do najniższych nie należą.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Ile da zarobić Duda, a ile Trzaskowski?

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Aktualne kursy bukmacherskie na wybory 2020 większe szanse powodzenia dają obecnemu prezydentowi. Jeżeli postawimy na niego 1000 złotych i wygra wybory, zarobimy 1276 zł. W przypadku Rafała Trzaskowskiego można zyskać aż 2420 zł! To ogromna różnica, szczególnie, że sondaże wcale nie dają kandydatowi PO niewielkich szans na zwycięstwo.

Jeżeli chodzi o frekwencję, znów może być niezwykle wysoka. Jeżeli przekroczy 65%, za postawione 1000 złotych „wyciągniemy” na stronie www.Betfan.pl aż 1645,60 zł!

Warszawa murem za swoim prezydentem

Rafał Trzaskowski jest prezydentem miasta stołecznego Warszawy i tutaj może liczyć na naprawdę duże poparcie głosujących. Zgodnie z przewidywaniami analityków, obecny prezydent stolicy dostanie w wyborach 67,5% głosów na terenie Warszawy. Duda może zatem liczyć na wynik 32,5%.

Analitycy uważają, że wygra Duda
Analitycy uważają, że wygra Duda

Patrząc na poparcie w poszczególnych województwach, Andrzej Duda będzie miał przewagę nad kontrkandydatem w zaledwie 6 województwach. Na największe poparcie może liczyć w województwie podkarpackim, gdzie zagłosować ma niego nieco ponad 70% uprawnionych!

Rafał Trzaskowski wygra wybory (a jaki jest twój pewniak na wybory)? w Pomorskiem z wynikiem 61,5%, Lubuskiem z 60%, Zachodniopomorskiem z 59%, Wielkopolskiem z 56%, Dolnośląskiem z 55%, Opolskiem z 54,5%, Kujawsko-Pomorskiem z 53,5% oraz Warmińsko-Mazurskiem z 52,5%.

Wybory II tura w Warszawie
Wybory II tura w Warszawie

Nie trzeba być politycznym ekspertem, by dojść do wniosku, skąd tak wysokie notowania niektórych kandydatów w konkretnych miejscach kraju. Mimo wszystko, wnioski nasuwają się same: w skali całej Polski żaden z kandydatów nie powinien mieć ogromnej przewagi nad przeciwnikiem.

Bonus bez depozytu 29 PLN na obstawianie

Jeżeli chcemy obstawiać wybory, możemy to zrobić na dowolnej stronie internetowej. Obecnie na www.STS.pl przygotowano dla nowych graczy aż 29 PLN bez wpłaty za podanie kodu promocyjnego „BETONLINE„. Dodatkowo, można tutaj odebrać nawet 1200 PLN ekstra za wpłatę numer jeden.

W opisywanym przez nas portalu www.Betfan.pl także znajdziemy zakłady na wybory 2020. Mamy tutaj również wiele wyjątkowych propozycji i bonus powitalny w wysokości ponad 3000 PLN!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie