Kto zakończy rywalizacje w Ekstralidze z brązowym medalem ( Typy bukmacherskie)

Już dzisiaj w sobotę o godzinie 19:15 rozpocznie się ostatnie spotkanie w ramach rozgrywek ligowych. Rywalem Częstochowian będzie Apator Toruń, który w pierwszej potyczce obu ekip wygrał 46-44. W tym pojedynku proponuję kilka typów.

żużel typy dnia

Na Motoarenie mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem drużyny z Torunia. Triumf ten gospodarze wyszarpali wówczas w samej końcówce meczu. Cały mecz przegrywali, Wygrali moim zdaniem przez błąd trenera Kedziory który wyczerpał limit startów Kuby Miśkowiaka. Częstochowianie będą chcieli odrobić dwupunktową stratę i zapewnienie sobie brązowych krążków. Tak naprawde już w biegu młodzieżowym powinny być straty odrobione

Liderem w Toruniu był Woryna , który zdobył 11 punktów z bonusem. Świetnie zaprezentował się także Miśkowiak. Zaiwedli Madsen i Lindgren. Szczególnie Duńczyk który wczoraj wywalczył mistrzostwa europy i tak słabego startu lidera medalików sobie nie wyobrażam. W rundzie zasadniczej Czestochowianie wygrali 50-40. Myślę że wynik dziś będzie trochę wyższy.

Jeżeli chodzi o gości, zdecydowanym numerem jeden, choć nieoczekiwanie okazał się Australijczyk Jack Holder, który zdobywając 16 punktów poprowadził ekipę Roberta Sawiny do zwycięstwa na Motoarenie. Wynik bardzo dużo zależy w rękach Australijczyka który zawodził cały sezon i po tym meczu odchodzi z Torunia.

Mocnym punktem powinien być Przedpełski który scigał się dwa lata przy Olsztyńskiej. Dlatego linia 6,5 na forbet jest bardzo przyjemna. Przy 6 startach powinien to spokojnie zdobyć. Jeśli Torunianie wygraliby wyżej można by mieć nadzieje w ich sytuacji jednak nawet dobra postawa Lamberta i Dudka tego nie gwarantuję gdyż przepaść jest na juniorce.

Częstochowianie jeśli zdobędą brąz to dla nich medal pocieszenia, ponieważ zawalili mecz półfinałowy z Gorzowem gdzie po świetnym występie na Jancarzu i byli faworytem rewanżu, przegrali u siebie i pozostała walka o braż który zapewne zdobędą i mogą myśleć o planach transferowych na kolejny sezon

typy:

Przedpełski over 6,5 @1,75 forbet

Włókniarz (-8,5) @1,52 STS

Woryna over 7,5 @1,45 Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Kto zakończy rywalizacje w Ekstralidze z brązowym medalem ( Typy bukmacherskie) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie