Aż 15 tysięcy dał zarobić ping-pong jednemu z graczy bukmachera Fortuna. Kupon zagrany został 31 marca na urządzeniu mobilnym. Zobaczcie, na co postawił szczęśliwiec!

Kupon dnia. W Fortunie gracz zarobił 15 tys. na ping-pongu! [ZOBACZCIE TYPY!]
Kupon dnia. W Fortunie gracz zarobił 15 tys. na ping-pongu! [ZOBACZCIE TYPY!]

Duża wygrana w Fortunie – w sam raz na trudne czasy!

Typerzy nie mają teraz łatwego zadania, ale nasze codzienne typy pokazują, że nadal jest co obstawiać, jeśli tylko wiadomo, gdzie szukać i jak analizować poszczególne rozgrywki. Od pewnego czasu dużym zainteresowaniem typerów cieszy się ping-pong i nic dziwnego, że widać go coraz więcej na stronach bukmacherskich.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Duża wygrana w Fortunie w dniu 31 marca padła właśnie w tenisie stołowym. Typer postawił dwadzieścia meczów z ping-ponga, a swoją taśmę zagrał za 3 złote. Gdyby pokusił się o wyższą stawkę, mógłby teraz być jednym z rekordzistów bukmachera!

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Mobilny kupon, który dał małą fortunę

Pokaźny kupon AKO zagrany na ping-ponga na www.eFortuna.pl postanowiony został przy pomocy urządzenia mobilnego. To coraz częstszy wybór graczy – pozwala oszczędzać czas i oznacza duży komfort obstawiania.

Poniżej możecie zaznajomić się z tym, na co dokładnie zagrał typer. Jak widać na końcu kuponu, za zagrane 3 złote udało mu się zarobić ponad 15 tysięcy i to już po odjęciu podatku. Tego typu zakłady nawet na profesjonalistach robią duże wrażenie!

wygrany kupon na ping-pong w Fortunie
wygrany kupon na ping-pong w Fortunie

Obstawianie z bonusem. Na start ponad 1000 PLN!

Każdy, kto chce rozpocząć obstawianie w Fortunie, ping-ponga, ale i nie tylko, może to zrobić w dowolnej chwili. W tym celu wystarczy wejść na www.eFortuna.pl i wypełnić formularz rejestracyjny.

Przygotowany został przez markę Fortuna kod promocyjnyBETONLINE„. Nowi gracze w ramach oferty powitalnej mogą liczyć na trzy prezenty startowe!

Co do zdobycia za rejestrację konta na www.eFortuna.pl? ZOBACZ:

  • 20 PLN za samo założenie konta
  • Do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie
  • Do 100 PLN jako zakład bez ryzyka w debiutanckim kuponie

Każdy może już teraz obejrzeć poradnik wideo i dowiedzieć się jak zakłada się darmowe konto typerskie w Fortunie:


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus