Kwalifikacje w GaPa – Typy bukmacherskie

Zawody w Obersdorfie to juz przeszłośc przed nami w kwalifikacje w GaPa do noworocznego konkursu, nie lubie zbytnio grać typów na kwalifikacje ponieważ różnie z motywacja u niektórych zawodników. Ale spróbujemy  dwa typy :

Kwalifikacje w GaPa - Typy bukmacherskie

Czterech Polaków w kwalifikacjach TOP 15 – Nie @1,32.

Długo się zastanawiałem czy wybrać ten typ czy troje Polaków w Top 6. Kursy podobne , jednak daje sobie handicap czwartego Polaka. Jak wiemy mamy trójkę świetnych zawodników Kubacki Zyła są w świetnej formie, dobija do nich Stoch którego stać również przy trochę szcześcia aby być w Top6 kwalifikacji i konkursie, jednak dalej trudno szukać mocnych punktów brakuje Nam tego czwartego Wąsek  brązowy medalista MP czy Hula na pierwszą pietnastkę są zbyt słabi, nawet gdyby ktoremuś z nich wyszedł zyciowy skok to taki Stoch też może popsuć skok. Bardzo dużo zależy od warunków które w pierwszym konkursie były loteryjne i te bonifikaty za dużo nie dały jak kogoś przytkało na progu. ten typ oceniam na 90 %

Polak wygra Kwalifikacje @3,15

Jak napisałem wyżej mamy trzech mocnych Polaków. Mysląc o zwycięstwie mam na myśli najbardziej Kuackiego, który jest liderem PŚ  i w czołówce Turnieju Czterech skoczni. Wydaję mi się że skocznia w GaPa idealnie pasuję Kubackiemu, tam bardzo liczy się odbicie co działa na korzyść Dawida. Głównym rywalem Polaków będzie ponownie Granerud. Polak w 2021 r też był w formie i skoczył tam 144m co było rekordem skoczni.

Typy:

Polak wygra kwalifikacje @3,15 STS

Czterech Polaków w Top 15 – Nie @1,32 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Kwalifikacje w GaPa – Typy bukmacherskie Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie