Łaguta czy Zmarzlik kto będzie bliżej mistrzostwa świata? ( Typy i analiza)

żużel typersi

SGP Rosja 28 sierpnia 2021

Dzisiaj w Rosyjskim Togliatti odbędzie się już ósma runda eliminacji cyklu GP. Oprócz dzisiejszej, są jeszcze zawody w Vojens i Toruniu. Transmisja w Canal plus od 17:00. Pierwszym moim typem jest Łaguta – Janowski 1 @1,45

Łaguta jedzie kosmiczny sezon w tym roku, tak silny sprzętowo i mentalnie nie był nigdy. Przychodząc do Sparty stał się jeszcze lepszym zawodnikiem. Już podpisał kontrakt na kolejny rok. Łaguta pewnie roztrzygnie między sobą z Zmarzlikiem złoto. Podejrzewam że srebra będzie szczęśliwy gdyż to będzie pierwszy medal w karierze sympatycznego Rosjanina mieszkającego w Bydgoszczy. Łaguta bardzo mocno punktuję w każdym GP. Zdobywa ponad 15 pkt co zawody. Jestem przekonany że dziś znowu namiesza w czołówce. Finał w jego wykonaniu to myślę że pewniak. Rok temu świetnie się zaprezentował w speedway of Nations.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Janowski musi mocno się spiąć aby się utrzymać w cyklu. Miał kapitalny początek w Pradze i Wrocławiu gdzie było podium za podium i prowadzenie w klasyfikacji GP. Wielu już wieszało mu medal nawet złoto. Jednak kryzys przyszedł w Lublinie dwa bardzo słabe występy i zjazd w klasyfikacji był natychmiastowy. Trochę lepiej było w Malilli gdzie na codzień się ściga. Zawodnika Sparty stać na półfinał, jednak jego anlasy muszą się dobrze spisywać od samego początku. W zawodach rok temu bardzo słabo .

Jeszcze jednym typem na te zawody Bartosz Zmarzlik najlepszy Polak @1,35 fortuna.

Bartosz Zmarzlik prowadzi w klasyfikacji 121 pkt, ma 3 pkt przewagę nad Łagutą, ta przewaga jest żadna przy tej punktacji co jest w tym roku. Musi być bardzo skoncentrowany jeśli chce zdobyć trzecie złoto z rzędu, gdyż na Rosyjskiej ziemi Artiom będzie chciał go prześcignąć. W 2020r w speedway of Nations Bartek spisywał się znakomicie w rundzie zasadniczej 18 i 17 pkt, jednak gdy doszło do finału z Rosjanami nie miał nic do powiedzenia w starciu z Łaguta i Sajfutdinowem. Zawodnik Stali przygotowuję się najważniejszej części sezonu. Jestem przekonany że w Rosji ani Kasprzak ani Janowski mu nie zagrożą.

Typy:

  • Łaguta – Janowski 1 @1,45 STS
  • Zmarzlik najlepszy Polak @1,35 fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie