LaLiga2: Tenerife – Girona (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek LaLiga2 piłkarze Tenerife podejmą zawodników Girona. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2. Zapraszamy na analizę!

RB Lipsk - Stuttgart typy bukmacherskie (Bundesliga, 20.08.21)
LaLiga2: Tenerife – Girona. Typy bukmacherskie

LaLiga2: Tenerife – Girona. Typy bukmacherskie

Gospodarze włączyli się do walki o miejsce barażowe. Obecnie po czternastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia cztery punkty i lokują się na szóstej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Ibizy. Lekko przeważali w tym meczu, jednak nie na tyle, aby odnieść zwycięstwo. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Girona z kolei miała walczyć o awans, ale ten sezon nie układa się po ich myśli. Aktualnie zajmują trzynaste miejsce w ligowej tabeli, mając po czternastu rozegranych meczach osiemnaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami ostatniego w tabeli Alcorconu. Bez większych problemów wygrali 3:1. Był to ich czwarty kolejny mecz bez porażki, a ich gra wygląda coraz lepiej.

Gospodarze tego meczu grają nadspodziewanie dobrze i na pewno powalczą w tym meczu o punkty. Gorina ma jednak większy potencjał. Po słabym początku sezonu gra coraz lepiej i nadchodzące starcie zapowiada się na dobry mecz, w którym może paść kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Tenerife – Girona+21,70Fortuna

3 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

LaLiga2: Tenerife – Girona (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie