Landshut kontra Bydgoszcz (Typy)

W poniedziałek, o godzinie 18:00, odbędzie się spotkanie pomiedzy Landshut Devils a Polonią Bydgoszcz. Spotkanie w Niemczech zapowiada się interesująco mimo że obie ekipy mają całkowicie inne cele na ten sezon. Ja z tego pojedynku typuję Zagar over 9,5 pkt @1,67 w STS.

żużel typowanie dnia

Drużyna z Landshut po awansie, nie zbudowała bardzo silnego składu, ich atutem jednak powinien być mało znany tor. W Ekipie gospodarzy będą jezdzić Huckebeck, Berge, Smoliński czy Mads Hansen  którego kusiły nawet klubu z ekstraligi czy np Falubaz Zielona Góra.. Ogromnym handicapem powinien być junior Bloedorn, który już w zeszłym sezonie straszył najlepszych juniorów świata. Podopieczni Sławomira Kryjoma stają przed ciężką drogą. Pierwszy mecz będzie wyzwaniem gdyż mierzą się z kandydatem do awansu.

Bydgoska drużyna bez wątpienia jedzie po zwycięstwo do Landshut, jednak ewentualna strata punktów nie powinna aż tak zaszkodzić w pierwszej kolejce. Bydgoszczanie bardzo solidnie się wzmocnili Mowa tu o Bjerre, Zagarze i Miedzińskim. O zwyciestwie powinna zdecydować postawa Miedzińskiego, jednak stawiam  na najpewniejszego zawodnika Poloni Zagara, Został ściagniety do klubu z nad Brdy aby zdobywać co spotkanie ponad 10 pkt. Bardzo solidnie też wzmocniono formacje juniorską partnerem Wiktora Przyjemskiego będzie Przemek Konieczny który przyszedł z Tarnowa.

Typy:

Zagar over 9,5 pkt @1,67 STS

Polonia @1,57 STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Landshut kontra Bydgoszcz (Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie