Lazio – Monza typy, kursy, gdzie oglądać (10.11.22)

Lazio – Monza to jeden z dwóch meczów, które odbędą się w Serie A w dniu 10.11.22. Sprawdź aktualne typy, kursy i dowiedz się, gdzie oglądać ten pojedynek. Start o godzinie 20.45.

Lazio - Monza typy, kursy, gdzie oglądać (10.11.22)
Lazio – Monza typy, kursy, gdzie oglądać (10.11.22)

Lazio – Monza typy na mecz. Kto wygra?

Popularne na mecz Lazio – Monza typy bukmacherskie zdają się nie dawać złudzeń gościom tego pojedynku. Nikt nie bierze pod uwagę raczej tego, że ekipa z Rzymu przed ostatnim istotnym zwycięstwem w derbach przegrała dwa spotkania z rzędu, z czego jedno u siebie z Salernitaną. Trener Sarri z pewnością jest w stanie odpowiednio nastroić swoich podopiecznych przed najbliższym spotkaniem, które będzie jednym z dwóch przed przerwą spowodowaną mistrzostwami świata w Katarze.

Rzymianie w ostatnich ośmiu ligowych występach przegrali tylko jeden raz i również zaledwie raz podzielili się punktami z rywalami. Co więcej, zachowali w tym czasie aż siedem czystych kont. Tutaj więc małe prawdopodobieństwo, aby trafiony był zakład BTS (obie drużyny strzelą).

STS kod - bonus dla nowych klientów
STS kod – bonus dla nowych klientów

Lazio – Monza kursy bukmacherskie

Dostępne u bukmacherów Lazio – Monza kursy wydają się być najlepszą zapowiedzią tego, czego można się w tym pojedynku spodziewać. Zarówno remis, jak i wygrana gości wydaje się być scenariuszem, który ma niewielkie szanse na ziszczenie. Na szczęście, notowania na Lazio nie są jeszcze na tyle niskie, aby nic nie można było zarobić.

Poniżej prezentujemy najwyższe kursy na rynku w przypadku opisywanego tutaj pojedynku. Ostatecznie każdy sam musi podjąć decyzję, co i gdzie chce postawić.

Wygra Lazio1.62 – www.STS.pl
Remis4.30 – www.eFortuna.pl
Wygra Monza5.70 – www.eTOTO.pl

Lazio – Monza gdzie oglądać? Transmisja za darmo

Pojedynek Lazio – Monza znajdziemy także wśród zakładów na żywo u najpopularniejszych polskich bukmacherów. Na stronie www.STS.pl dostępna będzie nawet transmisja z tego pojedynku. Może uruchomić ją każda osoba, która w ciągu doby postawiła przynajmniej jeden kupon za 2 PLN lub więcej.

Sprawdź już teraz, jak obejrzeć mecz w STS:


Nikt nie musi już szukać informacji związanej z tym gdzie oglądać Lazio – Monza w telewizji, gdyż relacja z tego pojedynku jest bardzo łatwo dostępna online. Wszystko to dzięki STS TV. Warto wspomnieć, iż tyczy się to także innych dzisiejszych spotkań, chociażby z La Liga i pojedynku Valencia – Betis.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Lazio – Monza typy, kursy, gdzie oglądać (10.11.22) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie