Lazio – Torino – Typy bukmacherskie 22 kwietnia (sobota)

W najważniejszej części sezonu rzymianie są w bardzo dobrej formie. Na ich grę patrzy się z wielką przyjemnością. Do sobotniego spotkania z Torino przystąpią w roli faworyta. Zapraszam do analizy.

Kosowo - Szwecja typy bukmacherskie. Pewniak na 28 marca (niedziela)
Lazio – Torino – Typy bukmacherskie 22 kwietnia (sobota)

Lazio vs Torino. Typ i Analiza

Lazio z dorobkiem sześćdziesięciu jeden punktów sklasyfikowane jest na drugim miejscu w tabeli. Jak więc widać, na dzień dzisiejszy jest drugą siłą Serie A!

W ostatniej kolejce rzymianie na wyjeździe wygrali z drużyną Spezia 3-0. Tym samym było to ich czwarte zwycięstwo z rzędu! Wcześniej przed własną publicznością poradzili sobie z Juventusem 2-1.

W sobotę szkoleniowiec Lazio nie będzie mógł skorzystać z usług Cataldiego który ma żółte kartki na koncie. Poza tym kontuzjowany jest Immobile.

Torino zajmuje jedenaste miejsce w tabeli. Zespół ten ma trzydzieści dziewięć punktów na koncie. Goście są w zdecydowanie słabszej formie. W pięciu ostatnich spotkaniach Serie A zgromadzili pięć punktów.

W czterech ostatnich meczach piłkarze Torino nie zaznali smaku zwycięstwa. W ostatniej kolejce na swoim boisku punktami podzielili się ze Salernitaną 1-1. Wcześniej u siebie zostali pokonani przez Romę 0-1.

Cztery ostatnie bezpośrednie starcia zakończyły się remisem. W tym najnowszym na boisku Torino Lazio zremisowało 0-0. Dziś rzymianie prezentują się zdecydowanie lepiej. Dlatego oczekuję ich zwycięstwa. Nieobecnymi piłkarzami w zespole gości będą Aina, Zima i Vieira.

Typ: 1 (kurs 1.90 na Superbet)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Lazio – Torino – Typy bukmacherskie 22 kwietnia (sobota) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie