Lech Poznań – Raków Częstochowa – Typy bukmacherskie 9 lipca (sobota)

Na początku maja obie drużyny mierzyły się w ramach finału Pucharu Polski. Wówczas na stadionie PGE Narodowym w Warszawie Raków Częstochowa wygrał 3-1. Dzisiejszego wieczoru obie drużyny rywalizować będą w Superpucharze Polski. Transmisja w Polsat i Polsat Sport Extra. Zapraszam do analizy.

Finał Pucharu Polski: Lech - Raków (typy bukmacherskie)
Lech Poznań – Raków Częstochowa – Typy bukmacherskie 9 lipca (sobota)

Lech Poznań vs Raków Częstochowa. Typ i Analiza

Tegoroczny finał Superpucharu Polski rozegrany zostanie na stadionie Miejskim w Poznaniu, czyli na boisku gospodarza który mimo to nie przystąpi do tego spotkania w roli faworyta.

Z uwagi na fakt, że już w najbliższy wtorek mistrzowie Polski rozegrają rewanżowe spotkanie pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów z Qarabagiem, z którym w Poznaniu wygrali 1-0, to dzisiejszego wieczoru nie zagrają w najmocniejszym składzie.

Powód jest oczywisty, oszczędzają się przed zdecydowanie ważniejszymi rozgrywkami, dlatego decyzja trenera nie powinna dziwić. Bo w tej chwili priorytetem „Kolejorza” jest zrobić kolejny krok w kierunku drugiej rundy kwalifikacji Champions League.

Nic więc dziwnego, że bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dają Rakowi Częstochowa. Tym bardziej, że 2 maja w finale Pucharu Polski wygrał z Lechem Poznań 3-1.

Nie od dziś wiadomo, że obie drużyny mają duży potencjał ofensywny. W końcu lechici są mistrzem Polski, a częstochowianie wicemistrzem. Jednak osłabiony „Kolejorz” może mieć dziś twardy orzech do zgryzienia.

Typ: X2 (kurs 1.39 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Lech Poznań – Raków Częstochowa – Typy bukmacherskie 9 lipca (sobota) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie