Lech Poznań – Vikingur Reykjavik – Typy bukmacherskie 11 sierpnia (czwartek)

Polscy kibice nie wyobrażają sobie braku awansu mistrzów Polski do kolejnej ostatniej rundy eliminacji Ligi Konferencji UEFA. Transmisja rewanżowego spotkania z Vikingur Reykjavik w TVP 2 i TVP Sport. Zapraszam do analizy.

West Ham - Leeds. Typy bukmacherskie 8 marca (poniedziałek)
Lech Poznań – Vikingur Reykjavik – Typy bukmacherskie 11 sierpnia (czwartek)

Lech Poznań vs Vikingur Reykjavik. Typ i Analiza

Pierwsze spotkanie pomiędzy mistrzem Islandii a mistrzem Polski zakończyło się sensacyjną porażką Kolejorza 0-1. Na szczęście rewanż rozegra przed własną publicznością.

Na wyjeździe lechici pozostawili po sobie złe wrażenie. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że w ciągu dziewięćdziesięciu minut oddali zaledwie jeden strzał w światło bramki.

Jednak jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte. Mimo braku formy w Poznaniu spodziewam się zwycięstwa Lecha Poznań. Zwłaszcza że mistrzowie Islandii w meczach wyjazdowych nie prezentują się najlepiej.

W sumie cztery ostatnie mecze poznaniacy zakończyli bez zwycięstwa. W ostatniej kolejce PKO Ekstraklasy w Lubinie punktami podzieli się z Zagłębiem. A kibice zobaczyli dwa gole.

Na wyjazdach ostatnio Vikingur gra słabo. Trzy ostatnie mecze zakończył remisem. Ostatnio w lidze z Fram 3-3. Jak więc widać, najsłabszym punktem gości jest defensywa. Gospodarze mają więc szanse się zrewanżować.

Typ: 1 (kurs 1.32 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Lech Poznań – Vikingur Reykjavik – Typy bukmacherskie 11 sierpnia (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie