Lechia Zielona Góra – Legia Warszawa – Typy bukmacherskie 28 lutego (wtorek)

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w półfinale zameldują się piłkarze Legii Warszawa którzy we wtorek w ramach ćwierćfinałowego spotkania pucharu Polski podejmować będą trzecioligową Lechię Zielona Góra. Zapraszam do analizy.

Montpellier - Monaco. Typy bukmacherskie 15 stycznia (piątek)
Lechia Zielona Góra – Legia Warszawa – Typy bukmacherskie 28 lutego (wtorek)

Lechia Zielona Góra vs Legia Warszawa. Typ i Analiza

Na co dzień gospodarze występują w trzeciej lidze gdzie po szesnastu rozegranych meczach z dorobkiem trzydziestu jeden punktów zajmują piąte miejsce w tabeli.

W ostatnim spotkaniu z LKS Goczałkowice Zdrój podzielili się punktami. Mecz zakończył się remisem 1-1. Puchary rządzą się swoimi prawami. Niespodzianek więc nie brakuje. W przypadku tego meczu spodziewam się zwycięstwa faworyta.

W poprzednim sezonie Legia była dziesiątą siłą PKO Ekstraklasy. Dziś sklasyfikowana jest na pozycji numer dwa. Wojskowi mają coś do udowodnienia swoim kibicom. We wtorek będą zdeterminowani aby zwyciężyć.

Piłkarze Legii Warszawa są w niezłej formie o czym najlepiej świadczy fakt, że w rundzie rewanżowej nie przegrali jeszcze meczu. W tym najnowszym przed własną publicznością zremisowali z Widzewem Łódź 2-2.

Zdecydowanie mocniejsza kadra, oraz większe doświadczenie powinno zaowocować zwycięstwem Legii. Zresztą o czym mu tu mówimy. Między obiema drużynami jest przepaść. W końcu gospodarze grają w trzeciej lidze. Natomiast goście w PKO Ekstraklasie. Także jest to walka Dawida z Goliatem.

Typ: 2 -1,5 Handicap (kurs 1.59 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Lechia Zielona Góra – Legia Warszawa – Typy bukmacherskie 28 lutego (wtorek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie