Tylko w Betclic Polska można zagrać na zwycięstwo Legii Warszawa z Rakowem Częstochowa po kursie 2,75. To jedyna taka oferta kursowa w kraju!

Legia z Rakowem po kursie 2,75! Tylko w Betclic Polska
Legia z Rakowem po kursie 2,75! Tylko w Betclic Polska

Betclic Boost na Legię

Główny kandydat do zdobycia tytułu mistrza kraju jest zdecydowanym faworytem starcia z Rakowem. Beniaminek na ten moment zajmuje jedenastce miejsce w tabeli i raczej mało kto przewiduje, by miał ugrać cokolwiek w starciu z Legią Warszawa.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Stołeczny klub jedzie na sobotni mecz wyjazdowy pewny swego. Widać to także po kursach bukmacherskich, gdzie na wicemistrza Polski notowania nie przekraczają 2.00, a są nawet dużo niższe.

legalny w Polsce bukmacher Betclic kod promocyjny
Betclic Polska nowy kod promocyjny na rok 2020

Legalny bukmacher Betclic przygotował ofertę specjalną, w ramach której można zagrać na zwycięstwo Legii Warszawa po kursie 2,75. Tak wysokich liczb nie znajdziemy na żadnej innej stronie do obstawiania!

Super Kurs na mecz Raków – Legia

Co trzeba zrobić, by skorzystać z wysokiego kursu? Należy wejść na www.Betclic.pl i przejść do działu „Super Kursy”. Tam właśnie znajdziemy kurs na zwycięstwo Legii nad Rakowem o wartości 2,75.

Do wzięcia udziału w promocji potrzebne jest darmowe konto typerskie, które założyć można na www.Betclic.pl. Proces zakładania profilu jest bezproblemowy i bardzo szybki – wystarczy wpisać kilka podstawowych danych na swój temat.

Betclic kod promocyjny KOD550

Kod promocyjny KOD550 uprawnia do odebrania największego cashbacku w Polsce. Wynosi on nawet 550 złotych. Dzięki niemu do zdobycia jest zwrot w przypadku przegranej w pierwszej kuponie zagranym na stronie bukmachera.

Bonus dostępny w Betclic Polska
⬇️ ⬇️ ⬇️

  1. Gracz wchodzi na www.Betclic.pl
  2. Wypełnia formularz rejestracyjny z kodem KOD550
  3. Obstawia pierwszy kupon
  4. W razie wygranej – otrzymuje pieniądze w normalnejwysokości
  5. W razie przegranej – ma zwrot 100% do kwoty 550 złotych!

Oferta jest ograniczona czasowo. Maksymalnie na Legię można postawić 25 PLN. Kupon z promocyjnym kursem musi być zakładem SOLO.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN