Leicester – Aston Villa – Typy bukmacherskie 4 kwietnia (wtorek)

W strefie spadkowej znajdują się Lisy. Jak więc widać, rozgrywają jeden z najsłabszych sezonów w swojej historii. We wtorek w zaległym spotkaniu Premier League podejmować będą Aston Villę. Transmisja na Viaplay. Zapraszam do analizy.

Leicester - Aston Villa - Typy bukmacherskie 4 kwietnia (wtorek)
Leicester – Aston Villa – Typy bukmacherskie 4 kwietnia (wtorek)

Leicester vs Aston Villa. Typ i Analiza

Spotkanie jak widać zapowiada się dość interesująco, gdyż Lisom na dzień dzisiejszy grozi spadek z Premier League, więc we wtorek tanio skóry z pewnością nie sprzedadzą.

Po dwudziestu ośmiu rozegranych meczach Leicester z dorobkiem dwudziestu pięciu punktów zajmuje dziewiętnaste miejsce w tabeli. Jak więc widać, gospodarze potrzebują punktów jak ryba wody.

Swój cel mają także Lwy które z czterdziestoma jeden punktami zajmują dziewiąte miejsce w Premier League. Ale mają szanse zakończyć sezon w strefie pucharowej. Jak więc widać, jedni walczą o utrzymanie, a drudzy o europejskie puchary.

Przed tym meczem najważniejsze jednak jest forma. Pod tym względem lepsza jest Aston Villa która w pięciu ostatnich meczach zdobyła trzynaście punktów. Na pięć ostatnich spotkań odnotowała aż cztery zwycięstwa!

W ostatniej kolejce na Stamford Bridge w Londynie wygrała z Chelsea 2-0. Zwycięstwo z klubem o uznanej marce z pewnością uskrzydliło Aston Villę. Wcześniej przed własną publicznością pokonała Bournemouth 3-0.

Na Villa Park Lwy przegrały z Lisami 2-4. Jak więc widać, w najbliższy wtorek mają szanse się zrewanżować.

Typ: X2 (kurs 1.57 na Superbet)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Leicester – Aston Villa – Typy bukmacherskie 4 kwietnia (wtorek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie