W znakomitej formie są Lisy które w najbliższą niedzielę na King Power Stadium gościć będą Everton który znajduje się w dolnej części tabeli. Transmisja w CANAL+ Sport.

Typy Dnia – 1 grudnia (niedziela)

Premier League: Leicester vs Everton. Typ i Analiza

Drugie miejsce w Premier League i osiem punktów straty do liderującego Liverpoolu, piłkarze Leicester idą jak burza i przed czternastą kolejką realnie mogą myśleć o kolejnym w historii mistrzostwie Anglii.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Oczywiście w tym sezonie powtórzyć ten sukces będzie zdecydowanie trudniej, bowiem The Reds prezentują się bardzo dobrze i regularnie punktują, niemniej tabela pokazuje, że Leicester nie jest bez szans, zwłaszcza że ostatnio wygrywa mecz za meczem. Wiele wskazuje na to, że trzy punkty zdobędzie także w starciu z Evertonem.

Gra byłych mistrzów Anglii musi się podobać, bo naprawdę robi wrażenie. W bardzo dobrej formie jest Vardy który jak na razie jest najskuteczniejszym napastnikiem Premier League, dotychczas strzelił dwanaście bramek i zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców.

Ostatnio jego zespół na wyjeździe wygrał z Brighton 2-0 i Jamie Vardy znów wpisał się na listę strzelców, tym razem w 82. minucie strzelając gola z rzutu karnego. Natomiast wynik spotkania w 64. minucie otworzył Perez. Lisy wygrały zasłużenie. Na Amex Stadium solidnie prezentowały się w defensywie przez co Mewy nie oddały żadnego strzału w światło bramki.

Wcześniej Vardy i spółka pokonali Arsenal 2-0 i Crystal Palace 2-0, między innymi rozgromili także Southampton aż 9-0, jak więc widać, ich forma robi naprawdę bardzo duże wrażenie. Ich niedzielny przeciwnik Everton plasuje się dopiero na szesnastym miejscu, jak pokazuje tabela, ten sezon należy do słabszych. Tydzień temu przed własną publicznością przegrał z Norwich 0-2 i tym samym była to siódma porażka Evertonu w tym sezonie.

Na Goodison Park przede wszystkim zabrakło mu skuteczności, bo swoje okazje na strzelenie gola miał co nie zmienia faktu, że był słabszy zespołem. Nie wierzę w dobry mecz gości na King Power Stadium, ponieważ na wyjazdach grają słabiej o czym świadczy ten bilans spotkań 1-1-4. Na dodatek Lisy jak wiadomo grają ostatnio bajecznie, dlatego daję im większe szanse na zwycięstwo.

Typ: 1