Leicester – Legia – Typy bukmacherskie 25 listopada (czwartek)

Mimo dwóch ostatnich porażek w Lidze Europy mistrzowie Polski w dalszym ciągu liczą się w grze o awans do fazy pucharowej. W piątej kolejce na King Power Stadium ich rywalem będzie Leicester City. Transmisja na Viaplay.

Tottenham - Fulham. Typy bukmacherskie 30 grudnia (środa)
Typy Dnia – 25 listopada (czwartek)

Leicester City vs Legia Warszawa. Typ i Analiza

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że przekonujące zwycięstwo odniosą „Lisy” które w Warszawie przegrały z Legią 0-1. Nie zmienia to faktu, że „Wojskowi” przegrali uwaga, siedem ostatnich spotkań w PKO Ekstraklasie!

To najlepszy dowód na to, że przeżywają poważny kryzys formy, przez co na dzień dzisiejszy grozi im spadek. Jak więc widać, w tym sezonie Legioniści są cieniem samego siebie. Dlatego ostatnio wykorzystał to Górnik który w Zabrzu wygrał 3-2.

Dlatego wcześniej między innymi wykorzystała to Stal Mielec która w Warszawie wygrała 3-1… można by wymieniać i wymieniać. Tak słabej Legii nie pamiętają nawet najstarsi górale. Zatem w najbliższy czwartek spodziewam się wysokiego zwycięstwa przedstawiciela Premier League.

„Lisy” za wszelką cenę będą chciały się mistrzom Polski zrewanżować, a więc zmotywowane będą podwójnie, zwłaszcza że zajmują ostatnie miejsce w grupie „C”, mając pięć punktów na koncie. Legia ma sześć, przez co plasuje się na miejscu trzecim. Przegrała dwa ostatnie mecze z Napoli.

Piłkarze Leicester nie są w najlepszej formie, bo licząc wszystkie rozgrywki, w czterech ostatnich meczach nie zaznali smaku zwycięstwa. Ostatnio w Premier League zostali pokonani przez Chelsea 0-3.

Jednak w przeciwieństwo do Legii Warszawa pod każdym względem są zdecydowanie mocniejsi, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. W Warszawie „Wojskowi” mieli sporo szczęścia. Czas na rewanż. W czwartek „Lisy” powinny się przełamać.

Typ: 1 -1,5 Handicap (kurs 1.53 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Leicester – Legia – Typy bukmacherskie 25 listopada (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie