Lisy powoli mogą się już szykować do nowego sezonu, bowiem spadek im nie grozi, a o europejskich pucharach też już mogą zapomnieć. Jednak w czterech ostatnich meczach pokazały, że zamierzają sezon zakończyć z jak największą ilością punktów, odniosły cztery zwycięstwa z rzędu, będzie piąte? zapraszam do lektury.

Typy Dnia – 12 kwietnia (piątek)

Przed 34. kolejką Premier League: Sroki niepewne utrzymania, Lisy w dobrej formie

Na pięć kolejek przez zakończeniem sezonu Leicester jest w bardzo dobrej formie co udowodnił w czterech ostatnich meczach gromadząc aż dwanaście punktów. Dzięki dobrym wynikom w ligowej tabeli sklasyfikowany jest na siódmym miejscu z dorobkiem 47 punktów. Jednak jak napisałem wcześniej, o europejskich pucharach ten klub niestety nie ma już co myśleć, drużyny z TOP 6 są dla niego poza zasięgiem.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Były mistrz Anglii mimo to w dalszym ciągu chce wygrywać, dobrą formę zapoczątkował od zwycięstwa przed własną publicznością z Fulham 3-1, następnie na wyjeździe poradził sobie z Burnley 2-1, na King Power Stadium pewnie wygrał z Bournemouth 2-0, a w ostatniej kolejce na wyjeździe przekonująco wygrał z Huddersfield 4-1. Jak więc widać, Lisy mają za sobą bardzo dobre mecze.

Dlatego w najbliższym spotkaniu spodziewam się własnie ich zwycięstwa, po kursie 1.75 w STS, myślę że śmiało można na nich grać, zwłaszcza że kolejny swój mecz rozegrają przed własną publicznością gdzie w tym sezonie odnotowały siedem zwycięstw, dwa remisy i siedem porażek. Bilans spotkań jak widać może nie jest najlepszy, ale będąc ostatnio w dobrej formie mają szanse te statystyki polepszyć.

Skąd się to bierze to, że są w tak dobrej dyspozycji? prawdopodobnie z tego, iż swoje mecze rozgrywają na luzie, w końcu już nie mają o co walczyć prawda? dlatego piłkarzom gra się łatwiej przez co osiągają dobre wyniki. I co najważniejsze, mimo że europejskie puchary im uciekły, to sezon chcą zakończyć w jak najlepszym stylu.

Natomiast utrzymania się w Premier League nie może być pewne Newcastle które w tabeli sklasyfikowane jest na piętnastym miejscu z dorobkiem 35 punktów, ma siedem punktów przewagi nad strefą spadkową, ale Cardiff które zajmuje osiemnastą lokatę ma jeszcze jedno zaległe spotkanie do rozegrania. Jak więc widać, Sroki nie mogą spać spokojnie, to oni w najbliższym meczu zagrają pod większą presją, ponieważ potrzebują kolejnych punktów.

Niemniej ja spodziewam się zwycięstwa Lisów, ponieważ są zdecydowanie w lepszej formie o czym świadczą cztery zwycięstwa z rzędu. Natomiast Sroki po wyjazdowym remisie z Bournemouth 2-2 przegrały dwa ostatnie mecze, na wyjeździe z Arsenalem 0-2 i ostatnio przed własną publicznością z Crystal Palace 0-1. Jakby tego było mało, na początku sezonu na St. James Park przegrały z Lisami 0-2.

Typ: 1

Skomentuj
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl