Liga Europy: Barcelona – Eintracht Frankfurt (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Barcelony podejmą zawodników Eintrachtu Frankfurt. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Barcelona - Eintracht Frankfurt. Typy bukmacherskie
Liga Europy: Barcelona – Eintracht Frankfurt. Typy bukmacherskie

Liga Europy: Barcelona – Eintracht Frankfurt. Typy bukmacherskie

Eintracht Frankfurt w pierwszym meczu osiągnął dobry rezultat. Zdołał przed własną publicznością zremisować z Barceloną 1:1, chociaż w końcówce spotkania grał w osłabieniu.

Jeszcze niedawno Barcelona spisywała się bez zarzutu. Pod wodzą Xaviego drużyna złapała bardzo dobrą dyspozycję. Wygrywała kolejne mecze i dosłownie demolowała swoich rywali.

Jest to jednak mimo wszystko zespół, który jest wciąż z budowie, o czym należy pamiętać. W związku z tym gra na dwóch frontach powoli daje się im we znaki, co widać głównie w meczach Ligi Europy.

Pierwszy mecz z Eintrachtem zremisowali, ale także w dwumeczu z Galatasaray mieli problemy i dopiero w meczu rewanżowym przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Oczywiście niemiecki zespół nie jest faworytem.

Ciągle to Barcelona powinni awansować. Jednak ostatnio w meczu z Levante wygrali zaledwie 3:2. Blaugrana może mieć także w meczu z Eintrachtem problemy z defensywą. Awans jest sprawą otwartą, więc goli nie powinno w tym meczu zabraknąć.

MeczTypKursBukmacher
Barcelona – Eintracht Frankfurt +2,51,56STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Europy: Barcelona – Eintracht Frankfurt (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie