Liga Europy: Galatasaray – Marsylia (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Galatasaray podejmą zawodników Marsylii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Zapraszamy na analizę!

Granada - Sociedad typy bukmacherskie (czwartek, 23 września)
Liga Europy: Galatasaray – Marsylia. Typy bukmacherskie

Liga Europy: Galatasaray – Marsylia. Typy bukmacherskie

W ostatnim spotkaniu z Lazio piłkarze Marsylia zremisowała 2:2. Można zatem pomyśleć, że spotkały się dwa zespoły, które grają bardzo ofensywnie, a w ich meczach pada sporo goli.

Jednak nic bardziej mylnego. Francuzi notują mocno underowe wyniki w tegorocznych rozgrywek Ligi Europy. Z jednej strony nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania, ale także żadnego nie wygrali.

Zanotowali nieprawdopodobną serię czterech remisów. Zajmują oni obecnie czwarte miejsce i muszą gonić czołówkę. Do drugiego Lazio tracą dwa punkty, do lidera tracą z kolei osiem punktów.

Galatasaray jest tym liderem i ma trzy punkty przewagi nad drugim zespołem. Są więc blisko awansu z pierwszego miejsca. Nie muszą zatem w tym spotkaniu ryzykować i od początku meczu grać ofensywie.

Nawet remis będzie dla nich dobrym wynikiem, który zapewni im awans. Zresztą w tym sezonie Ligi Europy notowali wyłącznie wyniki underowe. W najbliższym meczu też nie spodziewam się wielu goli i wątpię, aby oba zespoły strzeliły w tym meczu gola.

MeczTypKursBukmacher
Galatasaray – MarsyliaBTS – Nie2,05Fortuna

3.7 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Europy: Galatasaray – Marsylia (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie