Liga Europy z bonusem w Totolotku!

Każdy czwartkowy mecz Ligi Europy dostępny jest w wyjątkowej promocji bukmachera Totolotek. Sprawdźcie, jak legalnie nie płacić podatku, a nawet wygrywać o 14 procent więcej!

Nie musisz być zawodowcem czy „kombinatorem”, by nie płacić 12% podatku od wniesionej stawki w kuponie bukmacherskim. Wystarczy, że spełnisz kilka warunków postawionych przez Totolotka!

Promocja dostępna jest pod nazwą „Gram Grubo” i obowiązuje zawsze, gdy w danym dniu rozgrywane są spotkania w ramach Ligi Europy.

Legalne obstawianie Ligi Europy – www.Totolotek.pl!

Aby otrzymać bonus 14%, wystarczy zagrać kupon za minimum 20 PLN, który będzie zawierał co najmniej jedno zdarzenie z Ligi Europy.

Kurs całkowity kuponu promocyjnego nie może wynosić mniej niż 2.00. Nie może być także zagrany za środki otrzymane w innej ofercie specjalnej.

Liga Europy z bonusem w Totolotku!
Liga Europy z bonusem w Totolotku!

Czy w dni poza Ligą Europy tego typu promocje także obowiązują? Tak! Obstawianie bez podatku, a nawet z dodatkowym bonusem od wygranych, dostępne jest za każdym razem, gdy gra Liga Europy, Liga Mistrzów, reprezentacja Polski w piłce nożnej. Jakby tego było mało, bukmacher tę akcję organizuje w każdy piątek!

Uwaga! Można z tej promocji korzystać więcej niż jeden raz. Reguła ta dotyczy nie tylko jednego tygodnia, to jest cyklu ofert, ale nawet pojedynczego dnia!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie