Liga Europy: Zenit – Betis (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Zenitu podejmą zawodników Betisu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Zenit - Betis. Typy bukmacherskie
Liga Europy: Zenit – Betis. Typy bukmacherskie

Liga Europy: Zenit – Betis. Typy bukmacherskie

Faworytem do awansu jest drużyną z Hiszpanii. Piłkarze Betisu są w bardzo dobrej dyspozycji. W ligowej tabeli zajmują trzecie miejsce i są czołową ekipą. Przede wszystkim imponują w ofensywnie.

W tym sezonie strzelają sporo goli. W LaLiga tylko prowadzący Real Madryt jest pod tym względem lepszy. Ich kadra nie jest bardzo szeroka i na pewno duże natężenie spotkań będzie w pewnym momencie la nich problemem.

Jednak klub z Andaluzji skupi się na rozgrywkach Ligi Europy. Władze klubu już przed sezonem wypowiadały, że zespół chce zagrać w meczu finałowym. Odbędzie się od bowiem w Sevilli.

Zenit będzie dopiero rozpoczynał rozgrywki po przerwie. Na pewno mieli oni czas na spokojny trening, ale mimo wszystko uważam, że przed tak trudnym meczem lepiej być w rytmie meczowym.

Ta sytuacja wypada zatem na korzyść Betisu. Zenit zajmuje w lidze rosyjskiej pierwsze miejsce i jest to solidna drużyna. Daleko im jednak do czołowych ekip w Europie. A zespół, który zajmuje trzecie miejsce w lidze hiszpańskiej, pretenduje do takiego miana.

MeczTypKursBukmacher
Zenit – Betisx21,55Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Europy: Zenit – Betis (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie