Liga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Raków Częstochowa – FC Astana (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy piłkarze Rakowa Częstochowa podejmą zawodników FC Astana. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Raków Częstochowa - FC Astana. Typy bukmacherskie
Raków Częstochowa – FC Astana. Typy bukmacherskie

Raków Częstochowa – FC Astana. Typy bukmacherskie

Raków Częstochowa to drużyna, która dosyć udanie rozpoczęła ten sezon. W meczu o Superpuchar Polski byli zdecydowanie lepsi od Lecha. Poznaniacy zagrali w częściowo rezerwowym składzie.

Jednak wygrana 2:0 była bardzo pewna. W meczu przeciwko Warcie Poznań zagrali dobrze. Rywal ograniczał się jedynie do utrudniania im życia. Jednak podopieczni Marka Papszuna zdołali wygrać 1:0.

Po drużynie z Częstochowy może spokojnie spodziewać się solidnego poziomu. Nasza liga zajmuje dwudzieste ósme miejsce w rankingu UEFA, więc Raków Europy nie zawojuje, ale spotkaniu z Astaną powinno być wyrównane.

Astana to klub z Kazachstanu. Ich liga Lokuje się na trzydziestym pierwszym miejscu we wspomnianym rankingu UEFA. Widać zatem, że kluby w tego kraju nie podbijają starego kontynentu, ale Astana to klub to uznanej marce.

Przyjezdni mają spore doświadczenie w grze o europejskie puchary. Oba zespoły powinny podejść spokojnie do tego meczu i sądzę, że nie zobaczymy w pierwszym meczu więcej, niż dwa gole.

MeczTypKursBukmacher
Raków Częstohowa – FC Astana-2,51,79LVBet

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Raków Częstochowa – FC Astana (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie